Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vannak jó tippjeitek forgalmi...

Vannak jó tippjeitek forgalmi vizsgára? Nektek hányadikra sikerült?

Figyelt kérdés
2011. márc. 28. 22:25
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Sikerült!!!!!!!! :) :) :) köszönöm a tippeket meg mindent !!
2011. márc. 31. 09:42
 12/14 anonim ***** válasza:
Gratula :) Főleg a Csigavérnél... Az tényleg teljesítmény! :) Ha megfogadsz tőlem 1 tanácsot még, a T betűt nem ragasztod fel a kocsidra. Megmondom miért: aki előzékeny, az a T jelzés nélkül is az, aki meg nem, legalább nem fog céltáblának használni. Én is mindig apummal együtt vezetek (szintén friss jogsis), hogy rutin szerezzek meg gyakoroljak persze, ő ellát tanácsokkal, segít ha valami nem megy, ha elrontok valamit, elmondja mit hibáztam, hogy csináljam másképpen és így teljesen nyugodt vagyok az úton, más külön figyelemre nincsen szükségem. Fontold meg!
2011. márc. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm ! :) A "T"-t nem is fogom kirakni oktatóm is mondta, a tapasztalat gyűjtésben az jó tényleg hogy szülőddel mész vezetni, én is így teszek tanácsodra :)

Már csak azt a 4 munkanapot kell megvárni és irány az NKH- utána okmány iroda és utána nem tudom hány hét mire kihozzák. Neked mennyi idő volt?

2011. ápr. 1. 23:47
 14/14 anonim ***** válasza:
Hivatalosan 10 munkanap, gyakorlatilag az igényléstől számítva 2 héten belül majdhogynem bármikor meghozhatja a postás. Najó, azért néhány napot minimum számolj rá, de eléggé változó valakinek 4 nap, nekem cirka 1,5 hét volt :)
2011. ápr. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!