Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől van ilyen nagy sikere...

Mitől van ilyen nagy sikere Magyarországon a Ford Focusnak?

Figyelt kérdés
A legnépszerűbb már rég óta az új autó eladások közt. Mitől kedvelik ennyire szerintetek?
2011. márc. 27. 14:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
Esztétikus, megbízható, gazdaságos. Ez a siker titka szvsz.
2011. márc. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nekem nem tetszik :S és sokat eszik állítólag, nem értem én sem.
2011. márc. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát az igaz, hogy anyámnak focusa van tényleg szép szemre való meg jó is nem nagyon romlott el eddig benne semmi de a motorjához képest tényleg sokat eszik. Szóval nem nevezném a leggazdaságosabbnak. Olyan téren előrébb van a kia ceed vagy a VW golf most már a turbó motorokkal.
2011. márc. 27. 14:26
 4/11 anonim ***** válasza:
nézz utána hogy nem veszik figyelembe a flotta gépkocsikat, így a rendőrséghez illetve egyéb szervezethez tartozó gépkocsikat, amikor octaviak voltak a rendőrségnél új autó beszerzés után akkor annak az eladási adatai voltak kiemelkedőek, illetve nem elhanyagolható az is, hogy rengeteg cégnek az autóparkjában szerepel focus, pl kotányi, unilever...
2011. márc. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ja tényleg ott vannak a rendőrkocsik szinte mind focus már. Végülis jó autó mert tágas, megbízható csak a fogyasztás irreális 10-12 liter városban legalábbis ahogy anyám mérte nem is egyszer már 2 év alatt és azért egy 1.4 es kocsitól akárhogy is nézem nem kéne ennyinek legyen.
2011. márc. 27. 15:30
 6/11 anonim ***** válasza:

Akkor nem tud vezetni.

Amúgy meg: nálunk népszerű a fóka? Nézd meg Britanniában kábé 10 éve a legnépszerűbb autó, náluk a fóka olyan, mint magyarországon a suzuki swift/ignis, vagy nekünk a Golf.

2011. márc. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
próbáltatok más kúton tankolni? nekem spec mol és omv-s üzemanyagnál 2-3 literrel többet fogyasztott városban, nem tudom miért. Tankoltam már shelleset, sőt lukoilosat is és azoknál a gyári adatot simán kipipáltam.
2011. márc. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát vszínű azért eszik ennyit mert jobban kell nyomni, hogy ugyanúgy menjen mint mondjuk egy 1.6 os de akkor is sok sztem. Am omvnél szokott általában.
2011. márc. 27. 19:04
 9/11 anonim ***** válasza:
az 1.4-es torkán letoltok 12 litert?? :O
2011. márc. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Miért ha padlóval mész egyfolytában simán letolsz 10et
2011. márc. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!