Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motoros "futár" diákmunka,...

Motoros "futár" diákmunka, erről hallottatok?

Figyelt kérdés

Tavaly ősszel az egyik budapesti diákmunka közvetítőnél bukkantam rá egy hirdetésre. Miszerint olyan diákot keresnek motoros futárnak, akinek van A1-es jogosítványa...

Nagyon megörültem végre egy testhezálló munka, rákérdeztem, sajnos már betelt, azt mondták csak tavasszal lesz.

Nagy futtában kaptam egy kis értesítést, hogy ez nem is igazi futármunka, hanem a motoron van vmilyen hirdetés és azt kell hirdetni és motorozni vele.

Most újra elgondolkoztam rajta, így a szezon kezdetével, viszont csak jövő héten tudok utánanézni, addig pedig marad a gondolkodás, hogy mi is lehet ez. :)


Valaki esetleg tud többet erről?


2011. márc. 26. 22:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha esetleg off akkor bocs.

Én olyat találtam tavaly nyáron, hogy autós futárkodás. Amikor házhoz szállítást kérnek akkor berakod a kocsidba a cuccot, és elviszed oda ahova kell. A benzint amit elhasználsz közben fizetik neked, valamint egész jó órabérért dolgozhatsz.

2011. márc. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez a kocsis futáros dolog jól hangzik :) egy ilyet pl szívesen bevállalnék, sry az off-ért.
2011. márc. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Most tényleg ez az off?:O Hát már bocsánat de hány éves vagy, hogy ezekből nem jöttél rá, hogy nem a szokványos pizzafutárra gondolok??? (Motoros "futár" diákmunka, hogy ez nem is igazi futármunka, )


Legalább jót nem is nevettem rajta de jól elcsodálkoztam a kommenteken... :P

2011. márc. 26. 23:38
 4/12 anonim ***** válasza:
Már bocsánat, de rájöttem. De te nem jöttél rá arra, hogy amit én írtam szintén nyári diákmunka. Te hány éves vagy?
2011. márc. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Akkor csak én nem jöttem rá a "futár" szó mögöttes tartalmára....
2011. márc. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Elolvasnád mégegyszer a kérdést?! Mert a válaszaid kb. csak a futár és a diákmunka szóval kapcsolódik ide...
2011. márc. 26. 23:51
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen elolvastam, de ezt a kérdést úgy írtad ki mintha olyan lehetetlen dolog lenne ez az egész.
2011. márc. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

És akkor szerinted a kérdésre válaszoltál?

(egyébként 20 éves vagyok...)

2011. márc. 27. 00:03
 9/12 anonim ***** válasza:
Senki nem mondta h a kérdésre válaszoltam, de mint láthattad oda írtam a mondat végére h, sry az off-ért...
2011. márc. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Okés... inkább feküdjél le aludni...
2011. márc. 27. 00:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!