Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hallottátok már ezt?!!

Hallottátok már ezt?!!

Figyelt kérdés

valaki mondta nekem hogy lehet bevezetésre kerül az a szabály miszerint a 125 ccm motort autó jogosítvánnyal lehet vezetni!

Mit tudtok erről ?


2010. júl. 16. 13:15
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Azt, hogy ezt csak sokan szeretnék, ennyi. Remélem nem lesz belőle semmi, hisz nagyanyámnak is van B jogsija, akkor ő is mehetne 125ös motorral?? jesszus.
2010. júl. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ausztriában például lehet asszem 6 órás gyakorlat után.

Amúgy cikk róla:

[link]

2010. júl. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Ez jó ötlet várom már a bevezetését az 50ccm-es motorok rendszámosításával együtt.
2010. júl. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%
50 ccm-es motorok rendszámoztatása hülyeség és már szinte lehetetlen mivel a 70-80 %-uk vagy külföldről behozott vagy lopott semmi papir meg semmi nincs hogy honnan származnak csak egy adás-vétei azt meg bárki ír
2010. júl. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindenki mond mindent. Nyugaton már van ilyen ezt ugye sokan tudjuk. Itt ismerve a magyar tövény hozókat még ez is eltart kb 2015ig ha nem tovább. A 50es motorok rendszámozása is már mikor felvetődött már évekkel ezelőtt és azóta se lett és sztem nem is lesz belőle semmi.
2010. júl. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
14:01 ne akarj 50-esekre rendszámot !!!
2010. júl. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát szerintem lehet rossz is belőle, meg lehet jó is... pl (mondjuk nekem már megvan 125-ösre is,) én régóta motorozok, egy 125-ös motor nem nagy durranás, főleg ha 4 ütemű... tehát nem olyan hűha... viszont belegondolok, anyukám felülne egy 125 2t mondjuk aprilia rs-re... na az HŰHA :D Hát hogyha bevezetésre kerül is, az emberek normálisságán múlik, hogy felborul-e a közlekedés:P


Viszont az 50-es motorok rendszámoztatása szerintem igen nagy hülyeség... pl nekem is van egy simó lent a garázsban, nem használom csak néha néha 1-1 körre... biztosítás megvan lámpa jó minden tök szép és jó és nem kell vele foglalkozni... Na most azt hogy vizsgáztassam le?! 22 éves idén, papírjai kitudja hol vannak, pedig én vagyok a 2. tulajdonosa... Szerintem ez agy hülyeség lenne , a fiatalok biztos lőzöngenének, Annyiból lehetne max jóó, hogy nehezebben lopják a motorokat...

DE! 13. kerületben vagyok koleszos, ahogy a metrótól kijössz, a vág utca sarkán állt egy aprilia rs 50... de szeptemberben már ott állt és tavasszal is ott állt... egy vékonyka tescos bicajzárral volt lelakatolva, amit egy erősebb ember simán széthúz... nem vitte el senki... BUDAPESTEN! akkor ? milyen lopások... akinek van pénze x százezer ftos 50-es motort venni, anyu apunak legyen akkor egy picike garázsa is...


Azt meg az autóüsiskolák nem fogják díjazni, h b kat-val lehet 125-öst is, mert akkor így igencsak megcsappan azoknak a száma, akik 125-ösre mennek:)

2010. júl. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
csak 50 cmm-is el lehet menni
2010. júl. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!