Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volkswagen Passat-ot szeretnén...

Volkswagen Passat-ot szeretnénk venni. Mi a véleményetek az autóról?

Figyelt kérdés

Használtan,mindenképpen benzineset,1,6 körüli motorral.


Nagyon tetszik az autó,de nem tudjuk a megbízhatóságát,szervízigényét,szériahibáit,alkatrészek árát.


Elsősorban olyanoktól köszönném meg a választ,akinek volt már/ vagy van Volkswagen autójuk.


Amit mi szeretnénk venni az min. 2004-es lesz. De jobb lenne az újabb,csak ugye ár ott már nagyban változik.


Az olajat valóban nagyon zabálja a kocsi?


Hol érdemes venni,ha érdemes?


Esetleg más fajta pl Jetta megbízhatóbb?

Előre is köszönöm!


2011. márc. 20. 19:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
2.0 benzines 2004-as évjáratú passatom van. Olajcsere, csak műszaki vizsgák elött volt eddig (ált. a kilométert is elérte), amúgy talán másra nem is nagyon költöttem rá:). 2 éves kora óta nálam van. Ja de eszembe jutot a klímába kellett gázt venni ill. feltöltetni met szarakodott kb ennyi.
2011. márc. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Értem,köszi!

További véleményeket is várok!

A népítéleten kivül milyen oldalak vannak,ahol véleményeket lehet olvasni?

Köszi!

2011. márc. 20. 20:22
 3/21 anonim ***** válasza:
van egy barátom aki autószerlő és volkswagen fanatikus(neki is vw-je van).Ő mondta hogy az ujjabb volkswagenekkel nagyok kell vigyázni mert nagyon sok a selejt. nekik is volt egy sharanjuk és minden baja volt alig tudtak töle megszabadúlni.azt mondta hogy 2000-2001 ig igazi a vw utánna valami lett velük és sorra csinálták a rossz kocsikat. tudok olyan hogy vadonatúj passat többször leállt menetközben és a csináltatása százezres-millios összeg volt. Nem azért írtam hogy elrettentselek a passattol de csak ovatosan velük . nagyon át kell nézetni szakemberrel. ha pl. sok alkatrész volt benne cserélve azt szerintem inkább kerüld . alapjában még mindig a jó kocsik közzé tartozik a vw de ha kifogsz egy rossz darabot utánna többet nem veszel .
2011. márc. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Értem,köszi!


További véleményeket is várok!


ÉS az újabb VW-eknél is fentáll sok hibalehetőség??? :S

Üdv!

2011. márc. 21. 21:02
 5/21 anonim ***** válasza:
A passat megbizhato kocsi,de mint minden használtautóba az állapot számit.Alkatrészek nem olcsok,premium kategória.Az 1.6-os megbizhato motor de gyenge.Szerintem 1.8 turbo vagy 2.3 v5 jó választás lenne.
2011. márc. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Utolsó!


Neked volt már passatod?


Hol tudnánk beszélni?

Nem tudok valamiért neked emailt irni.

Megadod az emailod?


Üdv.!

2011. márc. 22. 07:48
 7/21 anonim ***** válasza:

Utolsó.Nem volt még passatom de a baráti köreimbe próbáltam már többet is( 1.9 d 81kW,1,8 20v 92kW,2,5 v6 d 110kW). 1.8 20V szivó benzin.Ez is jó motor de a fogyasztása magasabb,mert turbóhoz volt fejlesztve.Fogyasztása 9-10L poroszkálva 8L.A benzinesek megbizhatóbbak de többet is esznek és szokták csipegetni az olajat.Dieseleken a légtömegmérő szokott elmenni és a turbo.Dieselből az 1.9 81kW és az 1.9 96kW a legmegbizhatóbb,fogyasztásuk 5,5-7L.A v6-os d. jóval háklisabb mint az 1.9 d.Még a dieselel az a baj hogy nagyon sok km van rajtuk(400000-500000km) természetesen már vissza van tekerve eladásra.A futóműbe se olcsók a cuccok BMW AUDI kategória,egybe kell cserélni a lengőkarokat.Alapjába véve jó kocsi.Megbizható,kényelmes,nagy hely,konfortos futómű.Vásárlás előtt nézz át többet is,próbald ki őket és vigyél magaddal egy olyat aki ért a kocsikhoz.Nagyon figyeld hogy a kormány,sebváltó ne legyen kopott mert akkor nagyon sok kilométer van benne.


[link]

[link]

[link]

2011. márc. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Utolsó!


Húú,köszi,sokat segítettél!


Emailt tudsz adni? lenne még pár kérdésem,látom bennevagy a témában!


Üdv!

2011. márc. 22. 21:33
 9/21 anonim ***** válasza:
Ird le ide ha van még kérdésed.
2011. márc. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Valóban elmennek ezek 400000-500000km-t?

Nembirom elképzelni hogy van pofájuk visszatekerni ennyiről olyan 100000-re. Ezért is néztem németországban,Münchenben találtam egyet,de onnan behozatni....

Ez a kilóméter valóban ganyús. Cégautót nem szeretnénk venni,az újon sokat bukunk.


Autószerelőt vinnénk amgunkal de a valós km-t megkéne nézetni,feltéve hogy nincs összebeszélés köztük....


+ autó rendes átvizsgálása a computertől kezdve mindenig.


Skoda--t szertnénk,sokan fikázzák a Volskwagent,de ha belegondolunk a skoda volkswagen csak kicsit butább,szval a skoda se lehet jobb?


Vagy tévedek?


Üdv!

2011. márc. 24. 07:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!