Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Benzines vagy dieseles autót...

Benzines vagy dieseles autót vegyek (és miért)? (kb.2000-2500ccm)

Figyelt kérdés
melyik a jobb szerintetek? pozitív és negatív tulajdonságokat várok...2.0 és 2.5 ccm kb. Köszi : )
2011. márc. 9. 22:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
jol irod nem fogyaszt keveset a bmw olyan 15 liter korul
2011. márc. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Hát most lehet, hogy többen is le fognak ezért oltani, de én meg azt szoktam mondani, hogy kinek mire kell.

Ha főleg városban mész, akkor jobb a dízel, de ha főleg hosszabb utakra, akkor nem biztos, mert a dízellel, főleg ha régebbi, szerintem nem olyan biztonságos előzni.

tehát pl. 2500 ccm dízel 140 ló, 2500 ccm benzin meg olyan 170 körül, meg hát a benzin mégiscsak benzin.

Viszont az új számítás szerint nem drága egyikre sem a bizti, a benga viszont igen :/

2011. márc. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
sztem o nem elozgetésre veszi az autot és amugy is a dizelesben sokkal tobb nyomaték van mint a benzinesben és jobban megindul ha gázt nyomsz benzinesnek élettartalma a dizel nyomába sem ér nekunk van otthol 2benzines autonk 1 dizeles a benzin kurv@ sokat eszik dizeles az nem
2011. márc. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!