Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jó és olcsó kézi autómosót...

Jó és olcsó kézi autómosót tudtok ajánlani Bp-en? A waxolásnak van értelme?

Figyelt kérdés

Bp-en van valahol (ha lehet a XIII. ker. környékén) jó, megbízható és olcsó kézi autómosó?

A waxolás ér valamit, vagy csak pénzkidobás?


2011. márc. 7. 01:32
 1/3 anonim ***** válasza:
BP,n hogy hol a legolcsóbb azt nem tudom. de a waxolás/ szerintem viaszolásra gondolsz annak max annyi értelme van hogy könnyebben lejön a galambszar a kocsiról a következő mosáskor. Lehet jobban csillog én nem vettem észre mindig retkesen vittem mosatni nincs összehasonlítási alapom. De vettem ilyen kézi felhordású direkt autó mosószert ha azzal lemosom jó szagú is lesz :) meg nem ragadnak rá a bogarak ,2 magasnyomású mosásig.
2011. márc. 7. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sugár parkolójában (Örs vezért tere) 890-ért mossák a kocsit. Én a viaszt inkább hanyagolom eddig mindig megszívtam mert olyan szépen összeszedi a port a kocsire. Tény hogy jobban is jön le de nekem nem jött be.
2011. márc. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

és a sugár parkolójában szépen is mosnak, vagy csak olcsón?

Köszi

2011. márc. 7. 20:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!