Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért villog a check engine...

Miért villog a check engine kijelző a Suzuki Swiftemen? (Bővebben)

Figyelt kérdés

Az a helyzet ma vettem egy használt Suzuki Swift 1.3 Sedan autót és ahogy elindítom a kocsit el kezd hol villogni a Check Engine.

Az lenne a kérdésem mi lehet a baja ilyenkor?


2011. márc. 4. 19:18
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
19:49-es válaszoló holnap mindenképpen megnézem mert már a garázsban van. Köszönöm az eddigi válaszotokat!
2011. márc. 4. 20:32
 12/23 A kérdező kommentje:
Egyébként elfelejtettem odaírni a kérdésedre hogy 1993-as. Bár egy kicsit öreg de probléma nincs vele. Olyan mint a 10 éves :)
2011. márc. 4. 20:40
 13/23 anonim ***** válasza:
93-as, akkor ott lesz az a kapcsoló. kormnyoszlop alatti műanyag idom alatt jobb oldalt, lefelé kell keresned. fehér bakelit kapcsoló, ha levennéd a kormányoszlop alatti deknit.
2011. márc. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Megnéztem , de nem találtam semmit jobb oldalt. Bal oldalt van valami sárga kapcsoló de azt hiába kapcsolgatom semmi. Mindig villog :(
2011. márc. 7. 07:20
 15/23 anonim ***** válasza:

Hogy villog? 1 villanás, szünet, két villanás?

hibakódot kijelzi...

A motortérben van egy diagnosztikai csatlakozó, ha a vezető oldalon, a szélvédő előtt, 4, vagy 6 pólusú csatlakozó, nincs rádugva semmi. Azt kéne megnézni, nincs-e valami beledugva, mert ugyanúgy zárlat lehet a diagnosztika kivezetés, és a test között.

2011. márc. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

93-as ? Örülj neki..az még eredeti Japán motoros! Nekem is az van ('93.12.hó)

---Ha nézed folyamatosan, 12-t villog ??? 1...és 2--megint egy ...és kettő.. Ha igen,akkor JÓ!!!

---No ! Ahogy a gyújtáskapcsoló van,OTT csúsztasd lejjebb a kezed 20 cm-t,a műanyag szélét fogd marokra ÚGY,hogy a 4 ujjad befelé,a műszerfal fele legyen.

Próbálj kicsit(5~8 cm-re)beljebb/föntebb az ujjaiddal kotorászni a műanyag belő oldalán.El kell,hogy érj egy kapcsolót,azt kapcsold át.

---Ha mégse,nézz alá egy lámpával.


___Írj ide vissza,mi lett a vége ?

2011. márc. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Ismét én ! Bocs,a Tiéd 1.3-as, VISSZAVONOM az első bekezdést.annál NEM tudom,mennyi a villogás,ha jó !

(Az enyém 1.0,ráadásul nem sedan,...nálam 42 a jó)

2011. márc. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
a 12 hibakód a normál üzem az 1.3-as sedannál. Ez biztos.
2011. márc. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Na most megnéztem míg elvittem a garázshoz, azt nem számoltam hogy hányat csak azt láttam hogy egyet majd kettőt, 2 mp szünet kb. és megint egyet majd kettőt villogott a Check Engine a kijelzőn...
2011. márc. 7. 18:57
 20/23 A kérdező kommentje:

De nem hagyta abba. Folyamatosan ment ezzel az ütemmel míg az autó járt. Megkérdeztem munkatársaimat is - egyikük szerelő- és azt mondta szerinte nem kell vele törődni...

Nos akkor ha így egyet majd kettőt , szünet és megint egyet kettőt, akkor az jelentheti azt hogy jó vagy azt jelenti hogy rossz mert nem áll le egy idő után..

U.I:Mondjuk ha a távot nézem a garázs csak egy 2 percnyire van.

Bocsánat hogy egy kicsit ilyen hosszúra sikeredett.

2011. márc. 7. 19:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!