Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hitelátvállalásos használt...

Hitelátvállalásos használt autót érdemes venni?

Figyelt kérdés
ha ki van irva hogy havi részlet 20ezer forint, az fix összeg, vagy azon felül még van fizetni való az autó után?
2011. márc. 3. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy kezdő be/kifizetés meg amennyit használod/javítod.
2011. márc. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én alapból nem vállalnék hitelt,hitel nélkül is lehet jó használt autót venni.
2011. márc. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyik barátom szülei is így vettek autót hogy csak havi 22.000, a végén már havi 54.000, nem tudták fizetni és vitte a bank. Egyszerűen nem éri meg kölcsönt felvenni mert olyan sokat vissza kell fizetni.


Hidd el, jobban jársz ha 1-1.5 évig gyűjtögetsz rá, legyél türelmes, mert nagyon meg lehet szívni ilyenekkel a nagyobb összegű hiteleknél, arról nem is beszélve hogy amilyen kamat van az már rablás és valóban az uzsorakamathoz lehetne hasonlítani.

2011. márc. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hitel átvállalással nem éri meg. Azért adják el úgy, mert befürödtek vele ráadásul kb 2xesét kell visszafizetniük. Ha hitelre akarsz autót akkor max 500e ft-ig és forintban vedd fel. pl én 3évig fizetek fix 20at 500e ft-ra. És kifogtam egy jó autót. Keresni kell.
2011. márc. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!