Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért állhat meg az autó?

Miért állhat meg az autó?

Figyelt kérdés
Vw passat 1995 b4 (100le.) benzin szivattyút kicseréltem benzin szűrőt üzemanyag rellét,20 km után a rellé el kezd kattogni felforrósodik és meg áll az autó. Egy kis idő múlva újra elindul.
2011. márc. 3. 11:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Autóvillamoságisal ki kéne méretni. Elektromos vezetéket is jobb lenne kicserélni nagy már a vezeték ellenálása vagy valahol éppen csak van kontaktus.
2011. márc. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!