Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford mondeo 2. 0 tdci, vagy...

Ford mondeo 2. 0 tdci, vagy focus 1.6 tdci?

Figyelt kérdés
Használt autót szeretnénk venni és a plafon 1800e amit rászánunk. A mondeo nagyobb, mint a focus, viszont ugyan azért a pénzért fiatalabb focus-t kapunk. A kérdés, hogy egy fiatalabb, de kisebb focus, vagy egy pár évvel öregebb, de nagyobb teljesítményű mondeo.
2011. márc. 2. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól is függ, hogy mire használnátok, ha nagy a család, illetve sűrűn járnátok hosszabb utakra, akkor egyértelműen Mondeo.

De a választásnál óvatosan, mind kettőből rengeteg céges autó van/volt.

Nem hiszem, hogy egy rendszeresen karban tartott Mondeoval vagy Focusszal baj lenne, csak találni kell egy ilyet, és ez a nem könnyű :)

Sok sikert.

2011. márc. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A mostani kocsinkat 2002-ben vettük újonan és 160e van benne. Az nem tudom, hogy soknak számít-e. Dízelnél annyira nem lényeg szerintem, hogy céges autó volt-e, vagy nem. Ezt a megtett kilométerekre értem. A karbantartás viszont tényleg fontos dolog. Remélem találunk egy jót.
2011. márc. 2. 21:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!