Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó 250. 000 ft-ig Sürgős!...

Autó 250. 000 ft-ig Sürgős! Lécci küldjetek linkeket. Miket tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Autót szeretnék venni kb 250.000 ft-ig elég surgős lenne abs, elöl elektromos ablak kéne. Tudom nagy az igényem de nincs több pénzem ez az ár átírás nélkül, szóval csak az autó. ára lenne! Miket tudtok ajánlani?
2011. febr. 26. 14:51
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Hát, egy 8-9 literes fogyasztás reálisabb. Többet nem fog enni, manuális, 116 lóerő és nem egy nagy súlyú autó. 2004-es Toyota Corolla kombi 3 személlyel, két biciklivel, meg néhány hátizsákkal evett 6 litert autópályán az 1600 köbcentijével.
2011. febr. 27. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó előtti tisztában vagyok vele hogy mennyit fogyaszt ez már a 2. ilyen autóm lenne, csak kiváncsi voltam a véleményedre de ha nem tudod hogy milyen autó akkor ne szólj bele. Az előző audi 80-as 1988-as volt és nem volt vele semmi baj. Egyébként 7-8 l a fogyasztása.
2011. febr. 27. 07:57
 13/24 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, a 12-13 éves Audi 80-k nem hiszem hogy normálisan 200-250 ezer HUF környékén mozognának. Ha ez tetszik és úgy gondolod tudod állni a költségeit akkor nem akarunk visszatartani, de azért előre figyelmeztetlek lehet hogy sok szívás lesz vele, már csak abból kiindulva is hogy a kereskedő mekkorát kamuzik.
2011. febr. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Oh bocsánat, ez már 18 éves példány, de ennek tükrében még nagyobb a lódítás az eladó részéről.
2011. febr. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Kedves 03:53

Kérlek ne hasonlíts egy Toyotát egy fabetétes népautóhoz, ég és föld a 2 közti teknológia különbség, ha körülbelül ugyanolyan idősekről beszélünk.

Én az 1,4 es corollámmal 2-3 emberrel, csomagokkal városban elvoltam 7 literrel.

Most pedig nézzünk hősünknek egy AUTOT.


Lessz rajta mit kalapálni, de az ár így korrekt.


[link]


Aztán:


[link]


Nissanok:


[link]


[link]


Hondák:


[link]


[link]


Listának nincs vége, de figy.


Húzol egy Japán autó márkát, belövöd az árat, állapot normál, benzin. és emellett amikor már egy autó lapján vagy, nézd meg előszöris a papirok érvényességét.

Aztán a képek, és mivel régi autókról van szó, így a kilóméter már igencsak mellékes.

Aztán VIGYÉL EGY SZERELŐT!

GL HF

2011. febr. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Kedves 10.56-os csak azok az audi 80-asok drágábbak amelyikbe sokkal kevesebb km van, és újabbak.Viszek magammal autó szerelőt! :).

Bocs de egy ugyanolyan régi corolla és egy audi közt ég és föld a KÜLÖNBSÉG az audi javára. Nézzed már meg egy kicsit a felszereltségeket és utána mondd a dolgaidat! Nem akarok kicsi autót mert nagyon rossz benne ülni eddig mondeo-m volt! És drágábbak a japán autók alkatrészei. Meg nekem az autó 110 lóerő felett kezdődik addig csak valami aminek 4 kereke van.

2011. febr. 27. 15:05
 17/24 A kérdező kommentje:
Egyébként kössz a válaszokat
2011. febr. 27. 15:05
 18/24 anonim ***** válasza:

Nem kötekedni akarok de a toyota mesze megbízhatobb auto mint a audi. Nem akarom bántani az audit mert nekem is az egyik kedvencem de a japán autók joval megbízhatobbak bárkinél is, egy probléma van velük hogy nem néznek olyan jol ki mint pl egy audi:S 2010-es legmagbízhatobb autoi között az audi az elsö 10-ben sem volt benne míg toyota volt az elsö. A toyot luxus márkája a lexus erröl meg ne is beszéljünk hogy ezek meg mennyire jo kocsik

am meg ha te eldöntötted hogy mit szeretnél akkro szerintem nincs is miröl beszélni aza lényeg hogy neked tetszen ne pedig másnak te fogod használni.

mégegyszer mondom nem provokálni, kötekedni akarok csak a véleményemet írtam le

2011. febr. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Azt mondhattad volna, hogy menőzni/benzint zabálni kell, nempedig közlekedni. :)

Egyébként ki a tököm beszélt a felszereltségről?

Na mind1, akinek még csak fabetétes népautója volt, jó esélyel totál tájékozatlan, nemprobélma, azért vagyunk, hogy legjobb tudásunk szerint válaszoljunk. :)


Ha sokat akarsz költeni, és szeretnél a papirokkal foglalkozni, aztán menőzni 2 szervíz közt, akkor hajrá:

[link]


Egyébként egy jótanács, ne 250000 ért vegyél kocsit, hanem gyüjts még egy pöppet, és vegyél valami értelmeset ami hosszú távon melletted marad, bár amire neked kell, arra komoly egy trabantot is sajnálnék.


Tessék itt a 110 lóerőd, hozzá tenném ebből már az 1,6 os bőven jól teszi a dolgát.


[link]

2011. febr. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Mi az hogy 110 LE alatt neked nincs kocsi?

egy Trabanta ha beleteszel egy 1.3 68LE Suzuki motort azzal felszaggatja az utat, még fel is szállna ha lenne neki szárnya, nekem 99LE kocsim van és bármilyen 110 LE-s Audi 80-100 vagy akármilyet legyorsulok ha kell, azok felett bőven eljárt az idő.

2011. febr. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!