Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Régebbi (99-es) 3 ajtós...

Régebbi (99-es) 3 ajtós Suzuki Swifthez lehet kapni tetőcsomagtartót?

Figyelt kérdés
Sehol se találok, csak 5 ajtóshoz. Létezik egyáltalán 3 ajtósra?
2011. febr. 21. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:
A 3 ajtós coupe.. Azokhoz általában nem csinálnak tetőcsomagtartót. Most szerinted h nézne ki? Pl. egy lamborghini tetőcsomagtartóval mászkálna.. Amúgy meg miért akarod mégjobban elrontani azt a Suzukit?
2011. febr. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:D Ez tetszett, hogy Lamborghinihez hasonlítod :D:D Ez nem kupé, semmivel se megy lejjeb a teteje hátul mint az 5ajtósnak. Nem elrontani akarom, simán a tetőcsomagtartón hordani időnként ha kell pl létrát, léceket, csöveket.
2011. febr. 21. 18:08
 3/6 anonim válasza:
ha azt mondod,hogy ugyan olyan,akkor nyílván jó lesz hozzá egy 5 ajtósnak a tetőcsomagtartója.vagy ,ha azt sem találsz akkor a következőt tudom ajánlani: vannak állítható szélességű tetőcsomagtartók,amit az ajtók pereméhez lehet felfogatni,ugyanolyan jó mint egy gyári.vegyél olyat! :)
2011. febr. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jó rá az 5ajtósra való. Hiszen annak a két hátsó rögzítési pontja a két hátsó ajtó pereméhez csatlakozik. Háromajtóson pedig nincs ilyen. nekem is ilyen Lamborghinim van. Egyszer valaki azt mondta, hogy ehhez nem lehet kapni (a rögzítési probléma miatt nem gyártanak), bele is nyugodtam.
2011. febr. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

11:43-as vagyok. Közben utánanéztem, elvileg létezik hozzá:


[link]

2011. febr. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2011. febr. 24. 14:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!