Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kis Suzukit, Opelt, vagy...

Kis Suzukit, Opelt, vagy milyen kis autot vegyek 2-300000-ért?

Figyelt kérdés
2011. febr. 19. 09:36
 1/9 anonim ***** válasza:
suzuki
2011. febr. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Suzukit. Gondolom ha 2-300 ezer a keret, nem valószínű, hogy van még ugyanennyi javításokra, biztosításra...
2011. febr. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Suzukit....de majd ugyis mindjárt jön az oltós BMW-s, meg audis, netán még a MErcis brigád is szapulni a témát...
2011. febr. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
valóban a suzuki tűnik a jó választásnak. Az a probléma az opellel, hogy ebben az árkategóriában, mint ahogy már előttem is utaltak rá, elég nagy az esély rá, hogy felmerülnek komolyabb szervizigények. Nem mondom, a suzukinál is előfordulhat, de egyrészt annyi, és olyan olcsó alkatrész van hozzá, hogy az már a vicc kategóriába tartozik, másrészt mára az idő igazolta, hogy igénytelen, tartós kis autó.
2011. febr. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Valóban a suzuki lenne a legjobb választás.(nekem is az van ugyan ilyen árkategoriában) Igaz, hogy embernek nem néznek mert ilyen autóval közlekedsz de ez egy másik kérdés...
2011. febr. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

65%:

Mert akkor már vagy valaki, ha nagyobb autóban ülsz, ugye?!

Szánalmas.

2011. febr. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

12:13-nak igaza van,sajnos :-(


A Suzukis az nem ember :-(


Bár én lesz@rom. Nekem egy '94-es swift van, megy mint a golyó, olcsó a szervíz, 5 litert eszik...mi kell még? :-)

2011. febr. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kicsit félre értetted a válaszomat. Ha lenézném a suzukit akkor szerinted ezt vettem volna?! Csak tudod sűrűn látogatom ezt az oldalt és tudom, hogy mit gondolnak az emberek a suzukirol.(akinek nem inge ne vegye magára!!!)
2011. febr. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csakis Swiftben gondolkodj!
2011. febr. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!