Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik Toyotát válasszuk...

Melyik Toyotát válasszuk családi autónak: Corolla Verso vagy Avensis kombi?

Figyelt kérdés
E kettő közül szeretnénk választani, de nem tudunk dönteni. Szempontjaink a megbízhatóság, illetve, hogy kényelmes legyen az utastér, és jól lehessen bele pakolni, ha a két kisgyerekünkkel elutazunk. Mindegyik típusból hasonló felszereltségű, hasonló erejű, dízel modelleket néztünk. Várom az érveket, ellenérveket, olyanoktól akik már használták valamelyiket, vagy esetleg mindkettőt.
2011. febr. 17. 09:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha emlékeim nem csalnak, a Versoban magasabban ülsz, ha egyébként csomagtérben és helykínálatban hasonlók, én inkább azt venném. Jobban átlátni a forgalmat.
2011. febr. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is a Verso mellett maradnék.


Igaz, hogy a kombinak nagyobb a csomagtere, de csak ennyi a pozitívuma.

A Verso valóban magasabb, könnyebb a ki-beszállás, jobban kilátsz és tágasabb belülről is.

2011. febr. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mi is a verso felé hajlunk inkább.
2011. febr. 22. 09:11
 4/4 anonim válasza:
Helló. Ha közben meglett a Verso, írnál róla pár szót, Én most vennék autót, és találtam egy verso linea terra-t a sok opel zafira közt :) Szóval kíváncsi lennék még plusz egy véleményre.
2011. szept. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!