Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renault Modus, mennyire vagy...

Renault Modus, mennyire vagy vele megelégedve?

Figyelt kérdés
Amit kinéztünk, 2008as, 1,5ös diesel. Gyerekhurcibáló jármű lesz, nő vagyok.
2011. febr. 15. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Használt francia dízel? Inkább a halál! Bőven 100 000 km alatt (nem tudom pontosan mennyinél) 3 évesen 500 000 forintot kellett költeni egy 1.5 dci Cliora.
2011. febr. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pedig a Renault Modus igenis az elmúlt idők egyik legjobb Renaultja volt, ha jó állapotú nyugodtan meg lehet nézni ha tetszik, csak lehetőleg nagyszervízekre valami megbízható márkaszervízt keress, mert néhány autószerelő finoman szólva nem ért hozzá. Apróságokat mint pl. olajcsere, csináltathatsz akárhol, mert az márkaszervízben talán még lehúzós is, de jobb ha kopóalkatrészekből gyárit kap az autó.
2011. febr. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nagyon jó állapotban van, 38ezer km van benne. 2millió forint az irányár, és a férjem kevesli ezt a pénzt érte. Szerinte gyanúsan olcsó. Nézegettem a neten, de nagyon kevés Modust találtam, az ismerőseim pedig nem is hallottak még róla, ahogyan mi sem. Ennyire kevés futna belőle az utakon?
2011. febr. 15. 19:54
 4/4 anonim ***** válasza:

Tudom nem mai poszt.

Nekem 2004-es 1.2-es benzines modusom van.

Sok a hibája, nekem nem vált be. Bár, lehet, hogy csak én fogtam ki egy Osztrákiából behozott kis hibákkal teli példányt.

Múltkor tönkrement az akksi.

Kapott egy újat.

Azóta a távirányítós kulcsra nem reagál. A kulcs jó, az elem jó. Megnézettük.

A kulcs volt újratanítva, de szegényke annyira elfelejtett valamit, hogy nem működik.

Ha a bal első ajtón kulcselfordítással zárom be akkor csak a bal 1 et zárja a többi nyitva marad, nyitni viszont csak belülről lehet. A szerelőm fogja a fejét. Nem tudja a szerelőm, mi lehet a baj. Belül a műszerfalon, nyomógombra zár a cenrtál.

Nemtudja mit tud tenni. Jövőhéten szétszedi majd.

2022. febr. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!