Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem tudom eladni az...

Miért nem tudom eladni az autómat? (több lent)

Figyelt kérdés
2011. febr. 15. 14:58
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Meg figyi mivel nem túl gyakori autó ezért nem sokan keresnek ilyet!És megpróbálhatod beadni vmi autószalonba hátha jóáron beveszik!
2011. febr. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 omadjoe ***** válasza:
aha szval neked is marisod van. na, ezzel a géppel az a baj, h. nincs becsülete! pedig ha tudnák sokan, h. milyen jó autó, és milyen extrén terhelhetősége van. és egy '96-'99 körüli autoknál nem volt divat a galvanizált kaszni. de a maris galvanizált, nem rohad. mugy az én Mareámat is tavaly nyáron csak 400e-ért akarták megvenni. de nem adtam, ezek az autok többet érnek. meg tudnod kell, h. ezeknek az autoknak van a legnagyobb érték vesztésük. pl. 1 éve vettem egy '98-as Weekendet 150e ft-ért... most 2 van... de én ugy vagyok vele, h. inkább éhen halok, mint eladjam őket. ugyhogy ez neked vagy marad, v. áron alul fogod eladni. vidd ki autopiacra, esetleg papir az ablakba, h. eladó. nálam az utobbi szokott bejönni auto eladásnál.
2011. febr. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,sokan megnézték az autót mióta lejjebb vittem az árát szerintem 360 körül eladom hamarosn.Remélem!
2011. febr. 16. 00:55
 24/26 anonim válasza:

15 19. Mennyiért raktátok fel azt a bravot linket tudsz küldeni? Mennyi km van benne?

Egyébként meg tényleg áll az egész piac.

2011. febr. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 Egyszerű huszonéves válasza:
Én is kérek privibe egy linket!
2011. febr. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Nincs már fenn, lejárt a hirdetés aztán nem raktuk fel újra. Az nem tudom mennyi idő lehetett használtautón, de azalatt senki nem keresett.. Ez volt a legolcsóbb az oldalon, az alapváltozat alá lőttük be picit az árat. Holott ebben egy valag feláras extra van. Aztán úgy döntöttünk, hogy akkor megmarad.
2011. febr. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!