Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem tudom eladni az...

Miért nem tudom eladni az autómat? (több lent)

Figyelt kérdés
2011. febr. 15. 14:58
1 2 3
 1/26 Egyszerű huszonéves válasza:
51%
Mert az emberek most nem tudnak egy autót fenntartani.
2011. febr. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Szép állapotban van,még 1 év műszaki van rajta,és nagyon jó áron adom!Akkor mi a baj?Fiat utálkozók kíméljenék!!!Értelmes válaszokat előre is köszönöm.
2011. febr. 15. 15:01
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Egy autót eladhatsz ...


1. Gyorsan

2. Jó áron

3. Őszintén


Na most ebből a három szempontból választhatsz kettőt...


maci

2011. febr. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 Egyszerű huszonéves válasza:
De amúgy nagyon tetszik.
2011. febr. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
360000-ért neked adom.Megszünt a melóhelyem ezért adom el,amúgy nekem sokkal többe van!
2011. febr. 15. 15:05
 6/26 T5- ***** válasza:

Mióta hirdeted? Csodát nem kell várni, az embereknek egyébként sincs most pénzük autót venni. Mindenki eladná, csak senki nem veszi.


Hogy a kérdéshez is írjak valamit...


Szerintem csinálj róla új képeket, amin nem vizes, a vizes autóról könnyen következtethetnek arra, hogy a fényezés fel van mattúlva, ezzel palástolod.

Ha lehet, napon csináld, ahol több részlet kivehető.

Írj róla valami, a motorról, miket újak benne, téli-nyári garnitúra jár-e hozzá, stb, stb. Ez a szöveg, hogy legolcsóbb..., úgy is látja aki rákeres.

De ez sem biztosíték, csak egy tipp.

Meg türelem.

Bár nem vagyok oda a Fiatért, de tetszetős a gép.

Sok sikert!

2011. febr. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
1 hónapja hírdetem,már millió féle szöveggel próbálkoztam,és a képeket is már cserélgettem.Érdeklödö van de pofátlanul sokat alkudnak!
2011. febr. 15. 15:13
 8/26 anonim ***** válasza:
Csak siessünk a válaszokkal,mert ha ezt megláti egy modi,az ki izélja ezt a kérdést.
2011. febr. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Én is egy bővebb leírást javasolnék hozzá.

Amúgy szerintem az is a gond, hogy pont a célközönséget érintette a legjobban a válság. Tehát akinek "csak" 360 ezre van kocsira az meggondolja, hogy egyáltalán vegyen-e..

Másik, hogy kombi, nem is annyira népszerű autó, egy Bravot vagy Puntot sokkal könnyebb eladni.


De, hogy megnyugtassalak a mi Bravonkat (2) is feltettük pár hónapja. Full extrás változat, bőven ár alatt raktuk fel, akkor volt pont kötelező szervizen és 1 telefon nem volt!!! Áll az egész piac..

2011. febr. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
190e km-böl a felet simán visszapörgetném. Sima ügy...vinnék, mint a cukort...!
2011. febr. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!