Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A simson s51 en működne a...

A simson s51 en működne a biciklis vezetékes km óra?

Figyelt kérdés
azt tudom hogy a vezeték nélküli az nem működik mert állóhelybe 70 et mutat mert bezavar a rezgés ...de a vezetékes működne???
2011. febr. 14. 19:25
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Nekem Ventura II nevezetű van, és sem MZ-n, sem Simson-on nem működik. Már álló helyzetben is kap mágneses jelet, és nem nullát hanem váltózó értékeket mutat. Csak akkor mutat nullát, ha a computer-t lehúzom a szenzorról.
2014. márc. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Utolsó : azóta tudom hogy igen működik DE CSAK A VEZETÉKES KM ÓRA én 3 éve azzal járok és tökéletes.. igen próbáltam a vezeték nélkülit is és ott valóban az van amit mondtál..álló helybe 60 at mutatott a mágnes bezavart..


Csak tanácsként írtam :))

2014. márc. 30. 18:36
 23/24 anonim ***** válasza:
Azért tegyük hozzá, hogy mostanában a simsonok nem 40 el totyoresznek kiveve a venebb korosztalyt A-bol B-be. Higyétek el fog az a simson menni 200 al is amilyen eszement emberek vannak 150 km/h-t ki tudtam hozni belole meg lesz a 200 is. Milenne ezekkel az emberekk ha nem enne simson 😁😁 megunnák az eletuket. Azert az enyem se az a fajta 70ccm 102 a vege.
2017. jan. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
* ki tudtak bocs elirtam
2017. jan. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!