Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi erről az autóról a vélemény...

Mi erről az autóról a véleményetek? 2000-es évjárat,250000-ért?

Figyelt kérdés
2011. febr. 9. 00:09
 1/9 A kérdező kommentje:
2011. febr. 9. 00:10
 2/9 A kérdező kommentje:

Nekem gyanusan olcsó,és még új kuplungszett is...

túl szép a menyasszony:D

2011. febr. 9. 00:11
 3/9 anonim ***** válasza:
ne gyanakodj. Ez egy régi konstrukciójú autó, kivül-bellül. Szerintem rejtett hibája nincs, de alapbol egy elég béna kis autó. Meg egy kispolckinál alig nagyobb autót probálnak beadni egyterűnek :D Szóval nem ajánlom, de ezzel nem hiszem hogy lenne gond :)
2011. febr. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
bocsánat, kombit akartam irni, nem tudom miért egyterűt irtam :)
2011. febr. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
gyenge,megbízhatatlan vagy mi vele a gond?
2011. febr. 9. 00:17
 6/9 anonim ***** válasza:
Hogyismondjam... akkoriban a KIA nem éppen a legjobb márkák közé tartozott. (Mondjuk én a mostaniakat se szeretem, de azért azok már jobbak). Szóval mondhatni motorisztikusan nem az igaziak. Ilyen áron inkább egy 96-98as Mondeo kombit ajánlanék például.
2011. febr. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ilyen áron nem kap normális kombi Mondeot.

Nekem tetszik az autó, friss műszaki van rajta tehát jó eséllyel még működik is. A 190 literes csomagtér az egy vicc; árú szállításra ne :) Meg kicsit gyenge a motorja. De én határozottan megvenném első autónak...persze ha elférek benne :)

2011. febr. 9. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Családi autónak és olyan személynek lenne érdemes, aki szokott a kocsijával törődni, tudja barkácsolni, stb. Első autónak én nem ajánlanám. Valószínűleg megéri az árát az alkalmas vevőnek.
2011. febr. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem gyanusan olcsónak tűnik. Másrészt a koreai autókkal sok rossz tapasztalatom van, nem vennék ilyet. Ennyi pénzért inkább egy valamivel idősebb swiftet keresnék. Azzal kapcsolatban pontosan tudom, hogy mit várhatok el. Nem rozsdásodó kasznit, igénytelen, megbízható motort, nagyon kevés szervízt igénylő futóművet, egyszerű konstrukciót, egyszóval megbízhatóságot. Viszonyt törékeny karosszériát is kapok vele :-(. Egy ilyen korú koreai autónál viszont bármire számítani lehet. Rohadó kasznira, rossz motorra, stb... Nekem anno az 5 éves daewoo sárvédője már át volt rozsdásodva, és a motor is besült, mert elromlott benne az olajpumpa...
2011. febr. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!