Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a kocsiról? Megvennétek? Ha nem, miért nem? Nekem kicsit sok a 60 ezer km ennyi idős kocsiban.

Figyelt kérdés
[link]
2011. febr. 7. 09:35
 1/9 anonim ***** válasza:
de sok az benne...max. 10e km / év amit en megvennek! az a normál használat...
2011. febr. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem is 3 éves lesz az autóm, és majdnem 30e km van benne. Szinte naponta használom, sokszor rövid távokra, ha valaki rendszeresen megy vele messzebbre, lehet benne ennyi.

Ha nagyon tetszik amúgy, nézesd át, esetleg alkudj az árából.

2011. febr. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

te tipikusan az az ember vagy, akinek ha 250e km-ről tekerik vissza az órát 120 ezerre akkor boldog vagy, hogy milyen keveset futott a 10 éves autó.

Örülj ha manapság valós km-rel találsz használt autót, és ez ugy tűnik az. Valószínűbb, hogy jobb gazdája volt mint az évente 10ezret belehajtó és/vagy nemtörődöm tulajdonos.


Szerintem megéri megnézni, nem biztos hogy a futásteljesítmény számít, inkább az, hogyan futotta. Vagy kereshetsz álomhirdetéseket 3 évesen 35ezrett futtott autókról amik amik már a 100on is túl vannak, de így legalább "jól néz ki" :)


Nézd meg, beszélj az eladóval, és ha tetszik vidd el. Szerintem.

2011. febr. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Második vagyok még mindig,

nekem olyan, mintha a bal hátulja törött lett volna, a hátsó lökös icipicit eláll a másik oldalához képest, de a kép sem a legjobb. Szerintem csak úgy vedd meg, hogy szervízben körbeméreted, ellenőrizzék a futóművet és hasonlók... szerintem meg fogsz lepődni :/

2011. febr. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

[link]


ez jobban megérné?

2011. febr. 7. 10:04
 6/9 A kérdező kommentje:

vagy ez?


[link]

2011. febr. 7. 10:12
 7/9 anonim ***** válasza:

Kereskedőtől semmikép! Nem azért mert a szemed is kilopják, de ismerem a technikát :)


Nekem a 3 közül ez tetszik, vagy úgy is mondhatnám ezen látszik hogy törődtek:

[link]

2011. febr. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hát, nekem is ez tetszik a legjobban, de ez a legdrágább :( Meg szerintem ez is kereskedő, mert beszámít autót :(

Nagyon nem találok magánszemélyt :(

2011. febr. 7. 13:50
 9/9 anonim ***** válasza:
Igazából jó bármelyik, csak a lényeg h ne rohanj bele az adásvételbe, hanem márkaszervízben vizsgáltassátok át. Kerül valamennyi pénzbe, de ha problémás még mindig kisebbet szívsz. Szerintem ez alap, enélkül ne akarj semmilyen kocsit venni. Ha a tulaj nem engedi átvizsgáltatni, már báromira nincs rendben valami
2011. febr. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!