Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a jobb? Ford Focus 1.8...

Melyik a jobb? Ford Focus 1.8 dizel, vagy Opel Astra 1.7 dizel?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok,melyik megbizhatobb,melyiket választanád?Mindkettő 2000 évjárat és kombi.
2011. jan. 25. 22:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem Focus kombim van, de szerintem az Astra.


Azért ez használtnál nem ilyen egyszerű.

Ennyi idősen mindenkép vidd el majd vizsgálatra autoszerelőhöz a megvétel elött, ahol vizsga padra rakják (kb 5-7ezer ft), mert aztán lehet úgy, hogy még se az lesz a jó. :)


Nekem anno ezzel a vizsgálattal megsporóltak kb 80ezer forintot és egy rakás bosszúságot, bár még így is maradt rejtett hiba. Az 2001-es évjárat volt.

2011. jan. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nagyon állapot függö és a Ford nagyon sanszos, hogy céges kocsi volt, amit széthajtottak.

1.7 dízel Astra jó választás, abban ha jól tudom még Isuzu dízel van.

2011. jan. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Amúgy valóban, márkától független a kombi két esélyes mindig.

Vagy családi autó volt vagy céges.

Választás esetén ez fontosabb lehet, mint a márka.

2011. jan. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%
Fordot sosem vennék (még egyszer)!!!!!!!!!!!
2011. jan. 26. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azért ilyen általánosító vélemény mellé nem ártana egy kis indoklás is!

Nagyjából ilyen kijelentést az össze smárkára el lehetne sütni, de ez inkább lenne megtévesztő mint segítő tanács.

2011. jan. 26. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát igen,igy van mert lehet egy valakinek épp van egy nagyon rossz autója akármelyik márkából,s akkor annak nem kell tőbbet soha olyan márkáju,nekem is van ismerősőm,megvett egy audit most vagy 5 éve,és egy annyira szétvertet kapott el,a motor nem ment normálisan csak vagy két hónapig,utána meg csak szervizben volt vele,más meg egy ugyanolyan autot nem cserélne le semmiért a világon,szoval ez nem nagyon műkődik indoklás nélkül.
2011. jan. 26. 10:29
 7/7 anonim ***** válasza:
46%
A Fordnak sokkal jobb a futóműve és a kormányműve. Nagyobb a mocija, jobban megy és kevesebbet zabál. Én a Fordot venném. Ettől függetlenül az Astra is jó, de a Focus jobb szerintem.
2011. jan. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!