Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri Audi A8 ban megrendelni...

Megéri Audi A8 ban megrendelni a Bang&Olufsen hangredszert vagy a BOSE is elég?

Figyelt kérdés
Tudom h nagy a külömbség a kettő között B&O 1400W 19 hadgszóró, Bose pedig csak 600W és 14 hangszóró.
2011. jan. 25. 19:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, mire használod. ha nem akarod úgymond extrém körülmények között használni, költségkímélőbb az olcsóbbat venni, mivel úgysem használnád ki a nagyobb teljesítményt.

Ha pedig "döngetni" akarod, azt javaslom, amit előttem írtak: halgasd meg őket egymástól függetlenül.

2011. jan. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
bocs, 500watt elírtam :) de szól mint állat
2011. jan. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Ez a Watt majmolás... Tudtommal az Audik csöndesek és a B&O gyártja a világ legjobb hangcuccait. Élesen hallod a hangokat nem recsegve! És még halkan is ugyan azt hallod mint felhangosítva! Szóval ha szánsz rá mindenképp a Bang & Olufsen-est vedd meg :)
2012. okt. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!