Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes 50M3 robogót venni?...

Érdemes 50M3 robogót venni? És milyet tipust?

Figyelt kérdés

Mire figyeljek oda vásárlásnál ? Mert tavasztól félre akarnám rakni a kocsit , és robogóval járnék dolgozni !

Elsösorban újra gondoltam , és olyanra ahol folyamatos az alkatrészpotlás ! Mert úgy tudom a kinai az nagyon olcsó de viszont nem nagyon van hozzá alkatrész !

Ilyen benzin árak mellett remélem , jól dönt(enék)ök , több pénzem maradna !


2011. jan. 22. 17:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Újonnan egy normális robogó ami nem kínai 600.000ft. A kínai nem megbízható olyat ne vegyél.

Használtan érdemes venni mert 3-4 éves robogó már csak fele annyiba kerül.

Egy 10 éves robogó 130.000ft körül van.

Amit érdemes nézni: Aprilia SR 50, Yamaha Aerox, Malaguti F12, F15, Piaggió NRG, Gilera Runner. Ezek népszerű típusok, alkatrész is van hozzájuk de nem sűrűn kell őket szerelni.


Nekem Malaguti F12 van 2,5-3l között eszik és semmi baja sincs. Nagytestű és nagyon jó árban van.


Van olyan robogó aminek karbis és injektoros változata is van: Gilera Runner, Piaggio NRG, Aprilia SR.

Injektorosat nem szabad venni mert bár keveset fogyaszt de nem megbízható. Onnan ismered fel az injektorosat hogy nincs rajta berúgókar.


Ha eljutsz odáig hogy megnézel egy robogót akkor figyeld meg a teleszkópokat hogy nem folyik e belőlük az olaj, rugózik e rendesen. Ha koppan akkor nem jó.

Nézd meg hogy a 2kerék egy nyomon fut e, menet közben engedd el a kormányt hogy nem húz e valamelyik oldalra.

A motornak egyenletesen kell húznia, nem szabad rángatnia.

A km állást ne nézd mert vissza szokták tekerni.

2011. jan. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Derbi GP1 a jó.

Nekem is derbi-m (hunter) van 96'-os pöccre indul, megy mint a rakéta, jó hangja van nem az hogy csukló és búúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú)

teljesen megy vagyok vele elégedve és nem is eszik sokat :P

de haszáltan is vehetsz valami mást pl más derbi:

[link]


[link]


[link]

2011. jan. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!