Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha reggel kell induljatok az...

Ha reggel kell induljatok az autótokkal és hideg van kell járatni néhány percig a motort?

Figyelt kérdés
2011. jan. 21. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:
A dieselt anno 1-2 percig járattam, a benzinest most 20-30 másodpercig. Mindenképp érdemes megvárni, legalább amíg mindenhová eljut az olaj (elhalkul), de utána is járathatod egy kicsit.
2011. jan. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fél egy percet lehet az olaj miatt, ahogy az előttem szóló említette, de többet szerintem nem érdemes. Terhelés alatt hamarabb éri el az üzemi hőmérsékletet. Persze nem egyből padlógáz...
2011. jan. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ha turbós a kocsid akkor 1 percig mindenképpen, ha nem akkor is érdemes kb. fél percig.
2011. jan. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amíg kiállok a garázsból :) De mivel utána még az udvarból is ki kell, így jár majd' egy percet is akár.
2011. jan. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én általában amíg kiállok a garázsból, addig hagyom pöfögni. ez kb fél perc, mivel Y-al kell kiállnom. Általában amíg nem jutok vele ki a kapun a gázhoz hozzá se érek. Persze ez én vagyok. Benzines autót is ajánlott legalább 10-15 másodpercig hagyni pöfögni indulás után, amíg hideg a motor.
2011. jan. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!