Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az autóm jobbra kanyarodáskor...

Az autóm jobbra kanyarodáskor nyiszogó, "ciripelő" hangot ad ki, mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Ezt a hangot egyre sűrűben adja ki.Eleinte csak néha de mostanában szinte mindig, főleg fékezések után.
2011. jan. 21. 18:02
 1/8 anonim válasza:
esetleg ékszíj??vagy a fékpofákkal van valami baj..
2011. jan. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
én is fékpofára gyanakszom.
2011. jan. 21. 18:08
 3/8 Silber ***** válasza:
Esetleg megnézhetnéd a kerék csapágyát...
2011. jan. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
olyan hangot ad ki mint a WTCC-s autók mikor állnak be a verseny után a Park fermé -be azok is ugyanilyen nyikorgó hangot adnak ki.
2011. jan. 21. 18:22
 5/8 ferenc1981 válasza:
nemvagyok szakértö,de kolégámnak pontosan ugyan ezz a gondja volt autojával,kanyarodáskor morajlo,ropogo hang. Egy nap munkábol haza felé,autopályán szétpotyogott a kerék csapágy,mondanom se kell szívás volt. mielöbb nézesd meg hozáértövel,nevárd meg mig utközben megadja magát.
2011. jan. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 lodarazs ***** válasza:
Vagy elkopott a fékbetét vagy be van rohadva.
2011. jan. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
lehet hogy a féltengely nekünk balra kanyarodásnál volt kotyogó hangja és ki cseréltük azóta jó
2011. jan. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is a kerékcsapágy lesz nekem most ugyan ez a gondom:(
2011. jan. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!