Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A benzinmutató mindig a telit...

A benzinmutató mindig a telit mutat, miért?

Figyelt kérdés

Egy Opel Kadettom van és tegnap óta csak azt mutatja hogy tele van a tank. Mitől lehet?

Próbáltam keresgélni a neten, de ott, akik írták, hogy elromlott a mutató mindig ingadozott vagy nullát mutatott. Olyannal nem találkoztam, hogy azt mutatta volna, hogy tele van.

Állítólag nem tud felakadni, meg tankoltam is pár litert, hátha mégis, de nem segített.


Remélem valaki tud valami okosat mondani. :) Mert nem igazán jó hogy nem tudom mennyit mehetek még.


2011. jan. 21. 15:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Vagy a szintjelződ az csak egy csúszós ellenálás vagy az óra romlott el vagy kiméreted autóvillamoságisal vagy vesszel mindkettőből ujat a bontóban
2011. jan. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen benzinárak mellett én a helyedben örülnék, hogy mindig telit mutat.
2011. jan. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ilyen autó kell nekem is !!!!!!!!!!!!
2011. febr. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Gazdag vagy!
2011. febr. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt kadettom,és velem is előfordult ilyen,de nem folyamatosan csak időnként,aztán a kövi tankolásnál helyreállt a mutató.Ez ilyen,csak nagyobb gondod ne legyen vele
2011. febr. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

olyan nagy baj nem is lenne, de a null

ázható kilóméterszámláló se a jó, a rendeset meg általában elfelejtem és így nem tudom hogy mennyi benzin van benne

2011. febr. 8. 07:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Azon nem gondolkozol, hogy másik autót kéne venned? Ezt meg rásózni valami kereskedőre, azt kész. Az Opel Kadett tényleg elég vacak autó. Bekéne ruháznod egy Opel Astra F-re, az sokkal jobb.
2011. febr. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy te ilyen könnyen vagy egy autóvásárlással, jelenleg örülök, hogy egy ilyenem is van és valahogy fent tudom tartani.

Ha lesz 1.5 millió forintom, hogy egy olyan autót vegyek amilyet igazán szeretnék biztos venni fogok, de manapság nem olyan egyszerűek a dolgok...

2011. febr. 9. 16:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!