Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alufelniből milyet lehet...

Alufelniből milyet lehet felrakni Ignisre?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy vannak ezek a felni adatok, és hogy ehhez a típushoz milyen illik, meg hol tudom megnézni.

Felni szélesség, felni mélysége (ET szám), osztókör...stb ezekre gondoltam.És 165/70R14-es gumihoz kellene....


2011. jan. 16. 15:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Böngészd ezt az oldalt:

[link]

2011. jan. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Arra minek?


Máskülönben a forgalmi engedélybe nálatok ez nincs beleírva.

2011. jan. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi nincs beleírva?
2011. jan. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

18:43

Oh, megint egy suzuki fikázó egyed.Ha nem tudsz segíteni, akkor ne írj, nem kötelező.

Amúgy nincs a forgalmiba benne.S a nyári garnitúrát nem akarom az acélfelnire visszahúzatni,azon a téli van most, ezért gondoltam alufelnire majd tavasszal...

2011. jan. 16. 22:24
 5/8 anonim ***** válasza:
19:56-nak: ara gondoltam hogy a forgalmiban nincs-e feltüntetve milyen felnit és gumikat használhatsz az autódra. Nálunk ez benne van pontosan még az ET számot is beleértve. Ha megállít a rendőr és észreveszi hogy nem stimmelnek a felnik vagy gumik a forgalmiban feltüntetettel elveszi a papírokat s mehetsz vizsgáztatni a járgányt a megengedett felnikkel.
2011. jan. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

" 19:56-nak: ara gondoltam hogy a forgalmiban nincs-e feltüntetve milyen felnit és gumikat használhatsz az autódra. Nálunk ez benne van pontosan még az ET számot is beleértve. Ha megállít a rendőr és észreveszi hogy nem stimmelnek a felnik vagy gumik a forgalmiban feltüntetettel elveszi a papírokat s mehetsz vizsgáztatni a járgányt a megengedett felnikkel.


Mi az, hogy "nálunk ez benne van"? Ezek szerint te nem is nálunk élsz, és kívülről "osztod az észt"? Ehhez képest elég nagy arccal kezdted a hozzászólásod! Több szerénységet, ha kérhetnénk!

2011. jan. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Biztosan nem TE leszel az aki majd megszabja a szerénység mértékét. Még attól hogy valaki nem Budapest belvárosában lakik lehet szintén magyar. És nyugi más országban is van nagyváros. S még nagyobb is.

Viszont ahányszor Magyarországra jövök állandóan a Suzukisokra kell figyelni mert rettenetesen figyelmetlenek és vezetési stílusukkal saját magukat és a körülöttük autózók egészségét veszélyeztetik. Nem szeretnék most ebbe a témába újra belemenni mert nem is olyan régen több oldalon is taglaltuk ezt a kérdést s nem szeretném újra leírni rossz tapasztalataimat. (Ha érdekel a téma keress rá: "Megfigyeltétek már, hogy az utakon a Suzukisok a legbénábban közlekedők?!").


Viszont már (tegnap 19:56) előző kérdésedből kiérezhető karaktered és érzödik a tájékozatlanságod a téged is körbevevő dolgokról hogy ugyan mivel kapcsolatosan is írhattam azt amit írtam. Ha ennyire nem érzed a dolgok között az összefüggéseket, kérlek ne játszd itt az agresszív kismalac szerepét.

2011. jan. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
igazat adok ebben a dologban mert más orszagokban tényleg szigoruan nezik a felni méreteket,ugyanis ha nem egyezik fleni méret a papiron leirtal az büntetést von maga ala es a kocsi ujravizsgaztatasaval jar
2012. ápr. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!