Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Külföldről behozott autónál...

Külföldről behozott autónál mire érdemes figyelni mindenképpen?

Figyelt kérdés

Ajánlottak egy autót vételre elég kedvező áron. Szerintetek mire érdemes odafigyelni egy külföldről behozott autónál, milyen később kiderülhető gáz lehet vele? Nyilván műszakilag el tudom vinni egy márkakereskedésbe, nem is erre lennék leginkább kíváncsi, hanem egyéb dolgokra, ha vannak olyanok. Teljesen tájékozatlan vagyok ilyen téren, de nem akarok később bebukni. Inkább vegyek egy picivel drágábban, de márkakereskedésből?


Köszi előre is a válaszokat!


2011. jan. 15. 15:50
 1/7 anonim válasza:
A számla elég fontos ha késöbb magyar rendszám kell.Kérdezz ott rá mit kérnek.
2011. jan. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Arra, hogy ne legyenek bevándorlók a csomagtartóban.
2011. jan. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Elvileg magyar rendszámos lesz addigra, de azért köszi a tippet! :)


Most hogy mondod, meg is nézem majd a csomit, nehogy benne legyen egy kisebb család! :D :D

2011. jan. 15. 19:23
 4/7 anonim ***** válasza:
mindenre,ha nem akarsz becsapodni
2011. jan. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A mindenre lettem volna kíváncsi részletesen, mert nem tudom pontosan mi is az, amire egy külföldi behozatalnál figyelni kell.

Azért köszi! :))

2011. jan. 15. 21:11
 6/7 omadjoe ***** válasza:
én hozattam be autot olaszbol, olasz rendszámmal. de csak a regado számlája maradt meg bennem. 300e ft volt a 9 éves auto. és 465e ft volt a regado. a papirmunkát, átirást egyik ismim rendezte. az 100e ft-ba fájt. ez volt 4 éve.
2011. jan. 16. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2011. jan. 17. 18:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!