Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy piaggio mc3 as robogom...

Van egy piaggio mc3 as robogom még az ősszel közel 90 elment pár napja elövettem és nemigen megy 65 nél többet:s lehet a hidegtöl? Mikor 90-elment stabil 3 nál ált a vizhöfok de most ingadozik 1 és 1.8 között még a ketött se éri el:s lehet ez a baja?

Figyelt kérdés
2011. jan. 12. 00:51
 1/9 anonim válasza:

a hidegbe általába jobban mennek sűröbb levegő nagyobb robannás de lehet h ez már túl sok neki , vagy lehet h mivel sokáig ált (gondolom) a benzin szűrő eldugúlt vagy vagy a karbiba leült az oljas benzin eléggé meg tud ragadni és nem kap annyi craftot ezek jutottak hirtelen eszembe

de addig a 65 ig jól gyorsul ???

2011. jan. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
1 . vok még eszembe jutott nem ragadt be a féked , a gumik felvannak fújva rendesen (sokat tud számítani)
2011. jan. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
szia hát az az igasság hogy ez akkor lett megvéve és a haza uton kihuzattam ott ment szépen utána elvittem lefestettni és igazábol enyi a történet most vettem elő 65 ig aránylag dinamikus de onan tol mig eléri a 70-et (márha eléri) vagy félperc:s és szenderen kipörög 11 12 ezerig de enetközbe 9nélnem megyfeljebb... lehet kopott?:s érzésre sokkal erössebb volt a jog-om az egykerékre ál ebbe 8 ezer alatt semmi erő:s
2011. jan. 12. 11:26
 4/9 anonim válasza:

hát ennyi tippem volt lehet kopott a szíj még a görgők de igazábol én se értem :/

ha nincs olyan ismerősöd aki jobban ért hozzá mint te akk vidd el egy szerelőhöz (akit ismersz,megbízol benne) és ezt mond el neki is általában a megkérdezésért nem kérnek semmit :)

remélem tudtam segíteni :D

2011. jan. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
vegyél fel msn-re segitek aerox112@citromail.hu
2011. jan. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi szépen 68%-os igazad volt laposvolt a gumim már szedi a lábát( gps szerint 93 utcai mérőszerint 97 moci orája szerint 110 kb 95 körül lehet a valos még1x köszi!
2011. jan. 12. 16:20
 7/9 anonim válasza:
Nem teljesen a témához, csak szólok, hogy a gps amennyiben legalább 5 műholdat tud venni maxon, akkor magasan a legpontosabb sebességet mutatja.
2011. jan. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
jaja utolsonál a pont gps a legpontosabb
2011. jan. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

nm örülök h segíthettem:),A benzin árak ellen meg tiltakozzunk mindeki!!!

jan. 17-18-19 ne tankoljunk, busz,bicikli gyalog, vagy előtte ...

2011. jan. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!