Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » MIért ingadozik az üzemanyag...

MIért ingadozik az üzemanyag szintjelző? Opel 1.7D!

Figyelt kérdés

VAn egy 92.es 1.7D. Opel F Astrám.

A szintjelző amikor a tank kb 3/4 nél alább van elkezd ingani. Egyszer leesik, máskor visszaáll normálisra,van mikor elkezd esni, úgy mutatja mintha lenne benn kb 10L aztán megállítom, beindíttom újra és megint normálisan mutat pár másodpercet. És ugyanez egy nagyobb gázfröccsnél is.


2011. febr. 2. 00:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Én hallottam olyan corsáról,bár ez lehet hülyeség,hogy az valójában egy pillanatnyi fogyasztásmérő.Akkor is így viselkedik,amikor egyenesen mész vele?Mert kanyarokban le szokott bukni,de ez természetes.
2011. febr. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Opel: fapados, ócska, kényelmetlen
2011. febr. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez igen lényegretörő válasz.Köszönjük!:D
2011. febr. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
esetleg egy hozzáértő? vagy tapasztalt?
2011. febr. 3. 20:03
 5/6 anonim ***** válasza:

Mivel az Opel vezeték csatlakozói vízmentesek,én csak arra tudok gondolni,hogy esetleg a kilométer óra csatija lehet eloxidálódva . Áramtalaníts le az autót és utána nézz bele a tankba az ülés alatt lévő tankfedél eltávolítása után.

Most hallok először ilyet Opelről.

2011. febr. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy a szintjeladó ellenállásainál van valami kontakt hiba.
2011. febr. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!