Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Skoda superb 2004 es 1.9 Tdi...

Skoda superb 2004 es 1.9 Tdi mik a vélemények? Motor, kényelem, maszivitás?

Figyelt kérdés
2011. jan. 9. 09:25
 1/10 anonim ***** válasza:
nagyon jó autó... ha a kötelezőket csinálod rajta utána semmi gondod nem lesz vele. motorikusan igen jó kényelemben fenomenális. maszivitása is nagyon jó én csak pozitiv dolgokat tudok írni róla... a pdtdi skodákról viszont nem nagyon.
2011. jan. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 lodarazs ***** válasza:
Nagyon jó autó, sok km-t elmennek, ezeknél nincs pd elem probléma (skodánál nagyon ritka a pd elem hiba). Kényelmes, masszív, sűrű féltengely-gumiharang csere, erre figyelni kell. 1.9 jó, de 2.0-t ne vegyél.
2011. jan. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez az 1.9es motor elég vérszegény egy ekkora autóba, kényelemből 5ös, masszivitás?... hát a futóműve lehetne jobb és a kasztnija is lehetne merevebb

én nem vennék Skodát, mert elég puritánnak érzem, gondolok itt az utastérben felhasznált anyagokra(olcsó szövetek és műanyagok)

2011. jan. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 lodarazs ***** válasza:
Utolsó, amit leírtál az a Superb-re egyáltalán nem igaz. Nagyobb a Passatnál, igényesebb a beltér, megbízhatóbb. Ezzel az motorral a fogyasztás 6 liter alatt.
2011. jan. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
tudom, hogy nagyobb a passátnál,de ez hogy jön ide? azt is tudom, hogy 6 litert eszik, nem is ezzel van a baj, hanem azzal, hogy egy ekkora kocsinak kicsi ez a motor
2011. jan. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
12:32 miért vérszegény ez a 1.9tdi motor? sokan azt mongyák megy mint álat
2011. jan. 9. 17:55
 7/10 anonim ***** válasza:

mutatok adatokat, ezért mondom gyengének

105 lóerő, 250 Nm, 0-100 km/h 12.3 mp !!! ez egy örökkévalóság mire felér 100ra, és mindössze 190 km/h a végsebessége, 6 liter a vegyes fogyasztás

DE van az 1.9 pdtdi változat ami 130 lovas 280 Nm és 0-100 km/h 10.4 mp és 6,5 a vegyes fogyasztás, de ez a 10.4es gyorsulás sem mondható valami eszméletlen gyorsnak

2011. jan. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A pdtdi ről azt mondják sok a hibás motor?
2011. jan. 9. 18:21
 9/10 anonim ***** válasza:
igen, még nem elég kiforrott, ezért rizikós a pdtdi és ha elromlik rámegy még a gatyád is
2011. jan. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 lodarazs ***** válasza:
Ha igazán érdekel az autó, akkor elmész, kipróbálod és rájössz, hogy nem is olyan vérszegény az az autó, vagy nem is érdekel annyira és hallgatsz egy olyan valakire, aki az adatok alapján alkot véleményt egy autóról. Mint írtam a hozzászólásomban: nem jellemző a pd elem hiba ennél a motornál (Škodánál). Ha versenyezni akarsz az utakon, vegyél benzineset.
2011. jan. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!