Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez milyen "fajta" kocsi?...

Ez milyen "fajta" kocsi? (Scooby-Doo :D)

Figyelt kérdés
[link]
2011. jan. 8. 17:23
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]


Hasonló de sztem ez csak 1 kitalált rajz :D

2011. jan. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mármint h nem vmi létező kocsiról koppintották :D
2011. jan. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Chevrolet Chevy van


[link]


[link]

2011. jan. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Dodge Ram van

[link]

2011. jan. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen!Valóban egy Dodge Van-ról mintázták a rajzfilmben látható furgont.

Az előző válaszoló jól írta,bár az évjárata nem stimmel.Sokkal régebbi,mint amire Te gondoltál.Pontosan nem lehet megmondani,hogy melyik évjárat szerepelt a rajzfilmben,de szerintem egy 1960 körüli modell az.


Egyébként a híres amcsi autótervező,Chip Foose is megalkotta ezt.Éppen láttam a Discovery-n. :)


[link]

2011. jan. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.Megnéztem wikin,ott egy '66-os Chevrolet Sport Van 108-as furgont írnak.Szerintem pontosan nem tudjuk meg soha,hogy melyik márkáról másolták.Abban az időben nagyon egy kaptafára készültek a furgonok.VW Transporter T1 is hasonlít,bár tuti valami amerikai márkáról másolták.


[link]

2011. jan. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Első: nagyon mellé ment, meg aztán nem is német mese.
2011. jan. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
És ? Attól még mintázhatták vna akár indiai autóról is v akármilyenről... Meg attól még h a filmbe 1 dodge v mittudomén milyen van lehet h a rajz csak 1 kitaláció autó ami csak hasonlít 1-2 kocsira...
2011. jan. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat! Ez egy annyira ártalmatlan kérdés, mi a francért kell még itt is veszekedni ?! :DDD
2011. jan. 9. 14:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!