Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Wartburg 353 mehet németország...

Wartburg 353 mehet németországba? Többi lent.

Figyelt kérdés
Azt szeretném megtudni, hogy ki mehetek e németországba a kétütemű wartburgal? Hallottam ilyet hogy betiltották. Erről nem tudtok valami hivatalosabb oldalt?
2011. jan. 5. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha tényleg neki mersz vágni, akkor minden további nélkül.

Környezetvédelmi korlátozás vonatkozik rá, ami a Wartburg esetében legjobb tudomásom szerint a legrosszabb besorolásba tartozik, ami azt jelenti, hogy ahol "Umweltzone 3,2" korlátozás van, amit táblával jelölnek, akkor oda nem mehesz be vagy ha bemész akkor megbüntethetnek.

Hová szeretnél menni pontosan, melyik városba?

2011. jan. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Neuendettelsau-ba és Erlangen-be mennék.

És ezt hol tudom megnézni, hogy hol van korlátozás?

2011. jan. 5. 22:33
 3/5 anonim ***** válasza:
nem mert nem felel meg környezetvédelmi szempontból ez most komoly
2011. jan. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pontosan nem tudom megmondani Neked, de Erlangen elég nagy város ezért valószínüleg tiltja a korlátozás.

Másrészt úgy gondolom, nem kell tartanod töle, mert Neked nincs ilyen plakátod, külföldi vagy, a magyar forgalmiból pedig nem fogja kibogarászni a dolgokat.

Legrosszabb esetben számíthatsz 40 euro büntetésre, de Nekem az elmúlt 2 évben rá sem nézte erre a matricára, pedig ki sem ragasztottam.

2011. jan. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mehetsz, Júniusban voltam Jena-ban, senki nem szólt, hogy ez a hazai gyártású autó verbooten lenne. Néhányan mosolyogva integettek, nem lesajnálóan, hanem inkább úgy nosztalgiából.
2011. aug. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!