Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi mostanában egy jogsi...

Mennyi mostanában egy jogsi mindennel együtt?

Figyelt kérdés

Esetleg le tudnátok írni tételesen a beiratkozástól az ezzel kapcsolatos kiadásaitokat?Főleg mostani adatok érdekelnének,ill hogy hol tettétek le.

Én Pesten szereztem de nem volt,és férjemnek sürgősen el kellene kezdenie,munkája miatt

Van kocsink így tudok neki segíteni,de ami kötelező óraszám azt meg kell csinálnia:-)meg kresz....

Kreszt leteheti magától is,vagy mindenképpen suliba kell járnia?

Főleg Pesti árak érdekelnének.

Nem titok 2 picivel vagyok itthon és hitelt kell emiatt felvenni,ezért érdekel mire számíthatok.

Remélem az alap óraszámokkal sikeres lesz a vizsga....Köszi


2011. jan. 5. 09:56
 1/6 anonim ***** válasza:

szia!

Olyan 100-120e ft. Ha biztosra akkartok menni, akkor meglehet ajánlani a kedves vizsgabiztosnak egy 5 fogásos vacsorát. :)

2011. jan. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
szerintem 150-be is belekerül már...
2011. jan. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Felénk 160k úgy hogy alkalmassági, igazolványkép és okmányirodai illetéket is számolom.
2011. jan. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
160 biztos van mert én tavaly tettem le 140ből. Ebben benne volt az orvosi alkalmasságitól kezdve a jogsi kiváltásához szükséges illetékig minden. Azóta emelték a vizsgadíjakat.
2011. jan. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Most néztem ha minden flottul megy 2 suliban is alap órákkal mindennel együtt 110re jön ki.

Remélem minden sikerül neki..

Köszi:-)

2011. jan. 5. 20:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Én most csinálom, ha minden elsőre sikerül és nem zsírozom le 140ezer:( :)
2011. jan. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!