Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vrezo miatt szólhat a rendőr?

Vrezo miatt szólhat a rendőr?

Figyelt kérdés
ha megyek a városban és meglátja, hogy Vrezo van a Simsonomon és nem gyári kipu, akkor megbüntethet? Vagy csak akkor, ha túl hangos? És ha mondja, hogy menjek el és megnézik a hengerűrtartalmat? Van jogom nemet mondani?
2011. jan. 4. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha túl hangos persze meg is büntet de nem nézik meg a hengerürtartalmat annyira nem érdekli őket.
2011. jan. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Csak akkor fog szólni ha túl hangos.

Hengerűrtartalom meg nem fogja érdekelni simsonnál.

2011. jan. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De látni rajta, hogy nem gyári a gép, nem csak a kipufogóból, hanem a hangjából is hallani....főleg a nyári estéken, mikor a városban vagyunk és direkt ránk vadásznak...:S
2011. jan. 4. 22:30
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem is vrezo-m van, igaz még nem tettem fel mert tavaszra lesz csak kész. amúgy attól hogy nem gyári kéményed van nem büntethet meg. szerintem pont nem érdekli őket hogy tuning simson. és fú 20 ccm-el nagyobb a hengerürtartalom se
2011. jan. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Csak az a lényeg hogy bukósisak és éves biztosítási matricád legyen a szimóra ragasztva ja és jogsid!

Akkor nincs miért félni.

2011. jan. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Matricát nem kaptam, csak egy lapot, amivel tudom igazolni, hogy van, meg a feladóvevényt, hogy befizettem. Eddig elfogadták.
2011. jan. 9. 13:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!