Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek megérné ez a...

Szerintetek megérné ez a Mazda RX-8?

Figyelt kérdés

Ennyit áldoznák kocsira és nagyon tetszik ez a modell, minden adata kielégítő, csak egy bajom van vele, vagyis a motorjával, mert ugye az Wankel, oké azt tudom, hogy teljesen jó meg dicsérik is mindenhol, csak, ha elromlik akkor a gatyám is rámegy.

Mit gondoltok megérné megvenni?


2011. jan. 3. 22:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A Wankel motorok kábé 100 000 kilométer környékén széthullanak, nekem nem kéne egyik sem...
2011. jan. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
úgy értem a pénzt, hogy ez a max amennyiért kocsit tudok venni, úgy hogy nem vállalok nagy kockázatot, hogyha akármi közbe jön akkor ki tudok jönni a slamasztikából
2011. jan. 5. 17:40
 13/13 anonim válasza:
DE mi a fa..ért jöttök ezzel az 50 000-100 000 km-el a wankel? istenem ha nem értetek hozzá ne irjatok, szegény embert megtévesztitek. A motor aa kedves WANKEL az sokáig birja. De nem ebbe. rx7 be, ismétlem rx7 be 250 000-t bír átlagba, átlagba a versenyzésre használtak is beleszámítva. ha speciális wankel motor olajat használsz és kiméled meg minden birja 300 000ig átlag. de ahoz 0. km-től kell ien olajat használnod meg vigyáznod rá. Azért rohadnak le mert senkinek nincs annyi türelme foglalkozni vele és a gyári fos olajat haggyák bennt amit nem kéne, első dolog kell hogy legyen . 0km-nél olajat cserélni wankel olajra.
2012. jún. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!