Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alfa Romeo 156 2.4 JTD ilyen...

Alfa Romeo 156 2.4 JTD ilyen autót szeretnék venni, kiváncsi vagyok a tipushibákra, alkatrészárakra, megbizhatóságra szóval minden érdekel vele kapcsolatban! szerintetek érdemes ilyet venni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 2. 17:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Hali.

166 2.4JTD-m van 2004-es. Fogyasztása nagyon jo ekkora motortol és teljesitménytöl, persze lábtol is függ, nekem 6-6.5 litert fogyaszt átlagban.Törödni kell vele és nem lesz gondod.

2011. jan. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
0%

Jól gondold meg, hogy tényleg Alfát akarsz-e.

Ha megveszed, örökké a tiéd marad.

Egy ismerősöm nem talál olyan kereskedőt, aki átvenné tőle.

Ezt mondják mindenhol: "Nem tudok vele mit csinálni, a kutyának nem kell."

Azon kívül, hogy jól néz ki (bár ez relatív), az ég világon semmi jó tulajdonsága nincs.

Műszakilag egy katasztrófa.

Ha rám halgatsz, nemhogy Alfát, de olasz autót se vegyél soha!

(Itt azért nyilván kivételt képeznek az olasz luxusmárkák, bár nem tudhatom, mennyire vagy eleresztve anyagilag.)

2011. jan. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

legjobb motor az 1.9 jtd! ezt egy 15 éve magyar OB mondta :)

és cxhiptuninggal a megfelelő ember 200lovat ki tud hozni

a nyomatékot pedig kicsit kitoljaű

nem 2500-3500ig lesz 308 Nm

hanem 1200-5000..

Domokos Csaba ;)

2013. máj. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 StZoo válasza:

Szerintem sincs egetverő különbség a két motor között. A 2.4 es alacsonyabb fordulaton nagyobb forgatónyomaték leadására képes.

Kevesebbet pörög, lassabban kopik.

Az olasz autót nem kedvelő embernek soha ne legyen Ferrari, Bugatti Lamborghini vagy Maserati autója.

Maradjon a kocka ladánál!

2015. júl. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Komolyan van aki azt hiszi hogy a 140 ló az erős? :DD
2016. júl. 23. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
1. A 2.4 JTD 5 hengeres ami nyilván gusztusosabb hangot ad mint egy 4 hengeres dízel, mind emellett erősebb is. Szerintem jó az 1.9 és a 2.4 is, vedd amelyik jobban tetszik, minden autóban van rossz és jó tökmindegy hogy olasz, német, francia, japán, mindegyikbe bele lehet kötni
2018. jan. 29. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!