Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy autom nemreg vettem,...

Van egy autom nemreg vettem, viszont egy kulcsom van csak. Hogy tudnek masoltatni mert ha elhagyom akkor szivas. Ugy tudom hogy kell valami kod kartya, de az hogy mi? Kösz

Figyelt kérdés
2011. jan. 2. 04:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Bárhol bárki másol neked kulcsot, de

HA IMMOBILISERES azaz chipes elektronikus kóddal ellátott, azt nem tudják másolni, csak céges szervizben -aranyárért.


Általában vastagabb a műanyag része és, ha kihúzod a kulcsot villog a controll-lámpa, onnan lehet felsimerni.

2011. jan. 2. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egy jó kulcsmásoló símán megoldja ezt a problémát.

Amúgy milyen autód van?Tudtommal csak a Renault-oknál

van kódkártya..

2011. jan. 2. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekünk suzukink van, és ehhez is van kódkártya. Az egyik kulcs karikáján lógott az pici kis kártya, rajta egy kóddal, ez kell a másoláshoz. Természetesen mi pont ezt a kulcsot hagytuk el :)
2011. jan. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
immobiliser minden uj autónál van
2011. jan. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kivétel amelyikből ki van lőve :) Amúgy nekünk Toyotánk van és ahhoz is van kártya, de anno azt mondták hogy anélkül is megoldható.
2011. jan. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nekem fiatom van, egy rendes kulcsmásoloban azt mondtak hogy 30e,de azt sztem sok
2011. jan. 3. 04:39
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is Toyotám van, maga a kulcs másolható kulcsról is, gyári szám alapján is(amit nevezhetünk kódkártyának is) de ez csak egy kis biléta, ami a karikán van egy hat v.nyolc jegyű számmal tartalmaz és csak akkor kell, ha maga a kulcs is eleveszne-


Az a baj hogy ezzel a kulccsal az összes zár elfordul, az ajtót is ki tudom nyitni, de NEM ÖNINDÍTÓZ, mert ahhoz a kulcs műa.fejében lévő elektronikus impulzus-adót kódját le kell másolni egy arra alkalmas spéci kulcsba. Végül is ezt csinálja a gyári szerviz, bár a harminc rugó nekem is egy kicsit soknak tűnik.

2011. jan. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!