Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen kisfogyasztású autót...

Milyen kisfogyasztású autót tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Én egy opel corsa C 1.3 CDTI-ben gondolkozok..majd a későbbiekben.Javaslatok?Köszi a válaszokat.
2011. jan. 2. 01:41
1 2
 1/13 anonim válasza:

Èn egy autocégnél dolgozok, én pl.ajanlanam a fiat punto evot(diesel)alacsony a fogyasztása 5l/100km

Ès tényleg nem rossz kis auto

2011. jan. 2. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Kedves első válaszoló, ha a Punto 5 literrel jön ki egy Mondeo meg 5,5-tel elmegy - valós mérés - akkor a plusz 200 forintért nem a nagyobbat választanád inkább?

Kedves kérdező, hasonló kategóriában minden dízel nagyjából ugyanannyit eszik, amelyik tetszik és amelyik megbízhatóbb, azt válaszd.

2011. jan. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Jelenleg semmilyen körülmények között sem éri meg új autót vásárolni. Inkább vegyél egy olcsó használtat, mert a benzin óra legalább a jelenlegi háromszorosára nő még az évtizedben, ha keveset mondok... Majd akkor éri meg új járművet vásárolni, hiszen nagyon megváltozik a piac.
2011. jan. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
43%

új alfa giuliettában a 2literes JTDM dízel 140 lóval 4 litert eszik! ez lever mindent szerintem :P

a hdi-k se rosszak, barátom volvo v50-el elfurikázik városban 6,5 literrel (volvoban hdi van )


az OPLENEKBEN (!), Saabokban, Fiatba-Alfába-Lanciaba (ugyan az) meg a Cadillacben is fiat dízel van!

2011. jan. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
VW Lupo 3l,Fiat Panda 1,2 dízel
2011. jan. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 10:33

Az opelekben HOOOL van fiat motor?:DDD Az ablakemelő motorra gondolsz v mi?! Imádom az ilyen okoskodkat... Hol hallottad ezt? gyorsan felejtsd el! (amőgy nemrég itt a gyakorin olvastam h kerüld a 3 F-et... Fiat, Ford, Francia)

Ha az opelokban fiat motor van akkor mit gyárt a GM ( General Motors)???

Ha az opelokban fiat motor van akkor hogy hogy úgy vannak hirdetve hogy Isuzu vagy éppen wauxhall motorosok?!

Remélem belátod, hogy akkora baromságot mondtál mint a ház! :D

Amúgy nekem van egy opel kadett 1.6 dízelem... 4 alattit is ki lehet hozni belőle ha nagyon akarod... 1 a baj vele, hogy öreg...

Családi autó: astra g 1.7 dti 4.5-5 l a fogyasztás...

A corsa és az astra között pedig 1-200.000 ft a különbség... és sokkal nagyobb az astra

2011. jan. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ!

Tehát akkor az 1.3 as CDTI corsa és a 1.7 es dti g astra ugyan annyit eszik?

Jelenleg most egy 1997 es f astrám van, 1.6 16V benzines 7,5 litert eszik és jobb lenne egy kevesebb fogyasztású kocsi.

2011. jan. 2. 17:46
 8/13 anonim ***** válasza:

ezt itt olvastam az oldalon, bocs.

De a Fiat és a Honda csinálja a legjobb motorokat!

A FORD egy norámlis autó, sokkal jobb egy audinál!

Amerikaiak 80%-a a fordot választaná! És az európai is jó!!!

Miért van az pl nézzük 2005-ös alfa 159 megbízhatósági átlag: 8,06 bmw 3-as: 8.02(nálam a hátsóhajtás miatt kiesik) mercedes c osztály: 7,02 audi a4: 7.12!

HONDA ACCORD 8.22!!!! mit akarnak a németek ?! a vw-t meg se merem nézni!! És akkor hol szarok az olaszok?! formatervben, motorban, megbízhatóságban jobb!!

na jó: vw passat 7.5!! A ford egy normális középaktegóriájú autó és nem szar! Miért van az, hogy a Transit a legjobb kistehereautó?! És a Vw transporter, caddy 10-ből a 9-10-edik?! (mercedes kivételesen a sprintert jól megtudja csinálni, de a vito, viano vinemtommi egy szar!)

2011. jan. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
kérdező! én DTI-t elkerülném! inkább az az 1.3-as ! sokkal jobb!
2011. jan. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2011. jan. 2. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!