Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elsö autonak BMW e36?

Elsö autonak BMW e36?

Figyelt kérdés

[link]


5000 Euro kint,aztan szlovak rendszam.

Raadasul 5000-ert mar olyat is lehet szerezni amiben kevesebb mint 100.000 km van.

Vagy 325 ami erosebb viszont ilyet mar nehezen talalni 200.000 km alatt.


2010. dec. 29. 14:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Háááát....

Nem tudom ki a tanácsadód de ideje leváltanod ha ilyen fals infókkal traktál.

Kezdjük azzal,hogy "első autónak" egy hármas golf vagy egy 124 Merci a legideálisabb,úgy ötszázezerért már 95-ösöket látni a használtautón szép állapotban.

A BMW nem tanulóverda és és a fenntartása sem olcsó.

Aztán. 5000 euróért én E46-okat tudok sőt kicsit törött kabriót is ebből. Az E36 1-2000 eurós kategória.

Mivel az átlag futásteljesítmény évente kb.15 000 km.,nagyítóval sem találni ilyet százezer km alattit ha mégis akkor az gyűjtői darab húszezerért.

A szlovák rendszámról sem tudsz semmit.Ahhoz céget kell alapíts kb. 1000 euróért amit havi 200-ért kell fenntarts könyveltetni,székhelyet,telephelyet keríteni meg persze legalább 190 napot Szlovákiában töltened,mielőtt az APEH meg a vámkommandó rád szállna.

Ennyi pénzből röhögve beregisztrálod a vasat...

Autóban jó vagyok,kérdezz bátran de ne hülyeséget vagy haveroktól félfüllel hallott dolgok eredőjét.

Kellemest! Alexander

2010. dec. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

1.) 100.000 km alattit boven lehet talalni nemet oldalakon... [link] 100.000 km.


2.)Szlovak rendszamhoz nem kell ceget alapitani,eleg hozza szlovak szemelyi,lakcim,jogsi.


3.) 183+1 napban igazad van,az mar mas kerdes hogy sehogy sem lehet ellenorizni,szoval gyakorlatilag lenyegtelen.



Viszont ez csak feligmeddig szamit elso autonak,mert 2evig a csalad vw-jet hasznaltam,nyilvan az nem az enyem volt,de jogsi megszerzese utan kb 50 km-t vezettek rajtam kivul a csalad tobbi tagjai:)


Ja es tartom magam a cabriokhoz,kevesebbet futottak,a tobbseg vigyazott ra,nem versenyauto /nem is arra valo/ es az ertekuket is jobban tartjak.

2010. dec. 29. 16:18
 3/12 anonim ***** válasza:
Egy BMW nemcsak, hogy első autónak jó de még utolsónak is.
2010. dec. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
:) Majd meglatjuk..csaladban meg nem volt bmw pedig 20-25 ev alatt volt vagy 10-12 autonk.
2010. dec. 29. 21:55
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem is kérdezni jársz ide hanem a magadét hajtogatni,Mintha kissé önfejű volnál... Se baj majd kinövöd.

Szóval a kabrió szó el sem hangzott tőled - ezt én írtam.

Továbbra is fenntartom,hogy 15-20 éves autó NINCS 150-200 000 km alatt ha mégis ilyet látsz akkor az VALÓSZÍNŰLEG a motorgenerál után futott kilométert mutatja.

Nem kell végigböngészned az összes német autós oldalt,hogy diadalmasan rábökhess egyre,egyszerűbb ha igazat adsz.

Persze talán én tévedek,hiszen eddig csak kb 500 autóm volt és tavaly csak BMW-ből vagy ötvenet adtam el... :p))

ennél érdekesebbet úgysem találsz...

[link]

2010. dec. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsóval hidd el ami a km órába van irva azt nyugottan megszorozhatod 2-vel de akár 3-mal is:(
2010. dec. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Kabriot valoban nem irtam bele,de a kepen az volt.5000Euros arkategoria is feltunhetett volna,mert 5000euroert mar e46-osok vannak coupe-ban nem törötten.De kabriot 6000-7000 euroert is nehez talalni.

En elhiszem hogy sok autot adtal el,attol meg tobb mint valoszinu hogy nem nemet/osztrak kereskedo vagy,es valoszinuleg nem ott elsz ahol naponta 2x mossak le az autot,es felevente elviszük szervizbe atnezetni /legalabbis a tobbseg/.

Ettol fuggetlenul tartom magam ahhoz hogy 13-14-15 eves kabriokban siman elofordulhat 100.000-150.000 km ALATTI,ugyanis altalaban SZERINTEM akkor hasznaljak amikor jo ido van,telre pedig ki van vonva a forgalombol.


Utolso meg no comment..a te meglatasod szerint kb 1200 autot autoscout-on buheralt km allassal adnak fel,mert eleg ritkan latni ott 250.000 km felettit.

2010. dec. 30. 14:08
 8/12 anonim válasza:
hallod jancsika!! vedd meg! mi a faszé kérded ha te olyan nagytudásúnak érzed magad. mikor elötted leírják hogy, hogy smint. jelentkezz ki mit tud-ra ;)
2010. dec. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Kaptam ertelmes valaszt? Elsö leirta hogy mi a velemenye rola 2-3 sorban aztan jottek a fals infok a szlovak rendszamrol,es a km allasrol.

Utolso szerint pedig 13 eves auto csak 500.000 km-es lehet..es 1200 nemet buheralja a km allast.

2010. dec. 30. 22:20
 10/12 anonim ***** válasza:

IGEN,VEGYÉL BMW-t ELSŐ AUTÓNAK!!!

Ezt értelmes és konkrét válasznak érezheted.

De előtte haverkodj össze olyan PROFI szerelő csapattal akik vasárnap délelőtt is MEGCSINÁLJÁK a vízpumpát ha elfossa magát,turbót cserélnek és egy csapágy vagy szillent csere okán sem áll a kocsid egy hétig valami kókler udvarán. Ajánlom a csepeli Szabó testvéreket vagy Szentendrén a Garfieldot (Urbán J.)

És MINDIG legyen plusz százezer a zsebedben váratlan kiadásokra mert lesz bőven.

Utálom ha azt mondják egy BMW-re,hogy "szervízigényes" mert ez így faxság hiszen minden autónak szüksége van a maga vízére,olajaira de tény,hogy a legváratlanabb pillanatokban adja meg magát a legváratlanabb eleme.

A bontott motyó meg drágább mint az új...

Legutóbb 530D-mben a turbócsere félmillában fájt mert csak a harmadik,újonnan 240-ért vásárolt lett jó a bontottak közül az első kisebb volt az ígértnél a másik háromból volt összekókányolva és az árukért most is pereskedem.

Remélem sikerült kedvet csináljak a BMW-hez aminél a Mercedes vagy Audi is JOBB AUTÓ SZERINTEM és egy kabrió Audi netán egy SL Merci igazi kuriózum,másfél-kétmilláért akad szép magyar is bőven - gond nélküli üzemeltetéssel.

Jó vadászatot Maugli!

:p))

2010. dec. 31. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!