Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ilyen hidegben be lehet húzni...

Ilyen hidegben be lehet húzni a kéziféket? Nem fagy be?

Figyelt kérdés

Párom azt mondta, hogy esténként ne húzzam be , mertr reggelre befagy. De most napközben van, meg pár óráról lenne szó, míg bevásárlok. nyugodtabb vagyok ha nm csag 1-esben van a kocsi.

Kezdő autós


2010. dec. 29. 09:59
 1/6 anonim ***** válasza:

az 1. sebesség is elégséges.

de ha parázol akkor húzd be a kézit 1-2 óra alatt nem fog befagyni,de ha éjszakára is emelkedőn parkolsz akkor tolass enyhén rá a járdára, így kzifék nélkül is megáll az autód, és persze hagyd 1esbe

2010. dec. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem 2-3 óra után befagyott,de úgy,hogy utána mozdulni nem tudtam az autóval-így azóta mindig marad az egyes:)Hacsak nem emelkedőn vagyok,nem húzom be ilyenkor.Ebben a hidegben szinte még a kerék is odafagy,nem fog meglépni az autó,ne aggódj:)
2010. dec. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Rakd 1-esbe és próbáld eltolno. Nem fog sikerülni. Nahát, elég az 1-es is...
2010. dec. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtabb vagy, ha nem csak egyesben van? Hidd el, akkor sem leszel túl nyugodt, és nem lesz természetes a mosolyod, ha befagy a kéziféked! Bőven elég ha sebességbe teszed! Ha lejtőn állsz meg, akkor pedig pluszban befordítod a kereket a padka felé.
2010. dec. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 fordos laci válasza:
fagypont alatti hőmérsékletnél soha sem szabad behuzni a kéziféket mert befagy!Akár 1-ora alatt is.
2010. dec. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne még véletlenül se húzd be szerintem még napközbe se ha fagypont alá esik a hőmérséklet a -10 ben bőven elég egy óra is hogy befaggyon.
2010. dec. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!