Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit gondoltok? Főleg Simson...

Mit gondoltok? Főleg Simson és MZ téma, de a régebbi motorokról szól.

Figyelt kérdés

Üdv motorosok/motorbarátok! Sajnos el kell adnom a kis ETZ-m, és ma egy e-mailben ezt kaptam egy érdeklődőtől: "Szerintem ezek a motorok már nem képviselnek nagy értéket, mivel egy letűnt korszak termékei, sőt sokak szerint már blamázs ilyent használni, eladni is csak szerencsével lehet."

Én nagyon szeretem a Simsonokat, MZ-ket annak ellenére, hogy újabb fajta japán nagymotor is van a családban. Szerintem a magyar motorosok 70%-a ilyen gépezeteken fertőződött meg, és lett egy életre a 2 kerék szerelmese. Ti mit gondoltok a témában, és az idézett sorokról? Íme a gépezet

: [link]


2010. dec. 27. 17:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez hülyeség :D

Én imádom a veterán motorokat, és a legtöbb haverom, ill ismerősöm is azokkal jár...

Pont most megy a "tárgyalás", hogy építsenek nekem egy ütősebb Simsont :) 20/L

2010. dec. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Te egy Simsonos lány vagy? :O :) El sem hiszem... Ment a "lájk"
2010. dec. 27. 17:46
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
ne figyelj ijen hulyékre amugy nagyon egyben van a motor szépen néz ki
2010. dec. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire vagyok kompetens a kérdésben de az én motoros jogsim 1971-es keltezésű!!Pannonia,Tátrán,Mz Trophy kb.6db. 125-ös 150-es,250-es,szóval motorosként éltem le az életem eddigi részét.Most is van egy VespaEt-2esem megy egy Yamaha Dt 125-ösöm.

A maga idejében mindegyik motorom kiváló volt.A maga korában.Sajnos be kell látni hogy eljárt fölöttük az idő.


A yamahám messze többet tud mint az mz-m tudott.De ez igy van rendjén.Jól néznénk ki ha a fejlődés nem hozott volna semmit.A vevőjelöltednek igaza van abban hogy kifutott konstrukció.De ha jó motort akar akkor még mindig jónak mondhatók az Mz-k.Szerintem megbizhatóság terén még kenterbe vágja a kinai gagyikat.

Sajnos a kereslet megcsappant irántuk mivel nem lehet vele menőzni,viszont használni még mindig jók és megbizhatóak!!

Nekem is volt a tiédnél eggyel előbbi kiadásu gépem.A tiéden látszik hogy jó gazdája volt és megkimélt!Nagyon szép még mindig!!Gratula!

2010. dec. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Köszi a lájkot :D
2010. dec. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2010. dec. 27. 18:15
 7/9 anonim ***** válasza:

Csak megpróbált rávenni hogy add olcsóbban a motorodat, azért írta hogy nem ér annyit az MZ.

Mz-ről nem tudok sokat, lehet hogy megbízható.

Simsonom volt de azzal csak a gond volt.

Mz-k elég olcsók szerintem megérik az árukat.

2010. dec. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Valami köcsög írhatta, ne foglalkozz vele. Amúgy nagyon szép etz! Ritka az ilyen kockalámpás tiris... :)
2010. dec. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az őszinte és megnyugtató válaszokat! Természetesen mindenki kapott egy pozitív értékelést! A Simsonos lány kettőt...az még ritkább mint az én elektronik MZ-m :)
2010. dec. 28. 00:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!