Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Erről mi a véleményetek?...

Erről mi a véleményetek? (lent) Melóra kellene, kertész vagyok. Ennyi pénzért megéri? Vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. dec. 27. 13:30
 1/8 A kérdező kommentje:
2010. dec. 27. 13:30
 2/8 anonim ***** válasza:
gyanús, túl olcsó!
2010. dec. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A km állást még szorozd be 3al. Amúgy kamu az tuti.
2010. dec. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez egy megkímélt autó.Csak egy példa, szomszédasszonyom vett egy kocsit. 8 éves. 900000 ezerért. Autószerelővel nézette át a helyszínen. Azt mondta a szerelő okés a kocsi, nincs semmi müszaki baja, egyszerűen a kocsi tulaja, szinte állandóan a garázsban tartotta. A kocsit a nyáron vette, és valóban semmi baja nincs. Ha mégis szeretnéd ezt a kocsit, szerelővel te is nézesd át előtte.
2010. dec. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezért az autóért én nem mennék egy lépést se.

Ajtózsanér rozsdás, hip-hop takarításon átesett autó, te a mosószer nem tüntetni el az illesztési hézagokat. Ez egy jó kis munkásautó volt, és 300ezer km környékén van benne, VAGY tényleg ennyi van benne csak agyon vissza törték. Döntsd el melyik a rosszabb számodra, lényegtelen.


Tagadhatatlan előnye az, hogy szívódízel így sok "motorikus" dolog hiányzik tehát nem tud tönkremenni, viszont EKKORA tömeghez ennyi erő, nos harmatosan kevés.

Nem tudom mekkora autóra van szükséged, és azt sem hogy mennyit szánsz rá, de ha beírsz egy TÓL-IGet és elvárásokat, plusz MIKET szállítanál benne akkor lehet hogy egész meglepő dolgokat is tudnánk linkelni.

2010. dec. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez szerintem nem '99-es évjáratú

E betűvel kezdődő rendszámok kifutottak már 99 előtt. Kb H-val kezdődő rendszám van a 99-es évjáratú autókon.

Lehet kérni egyedi rendszámú autót, de régebbiek közül nem.

Nézd meg a kocsit és vidd el szervizbe hogy nézzék át, ha motorikusan,szerkezetileg jó akkor munkára használhatod.

2010. dec. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A rendszámmal nincs gond.

2001es autóinkon (év közepe és vége) HP és HW

2010. dec. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2000. 10. hóban nekem már HKP...
2010. dec. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!