Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan lehetne beindítani?

Hogyan lehetne beindítani?

Figyelt kérdés
Reggel -5C°-ban próbáltam beindítani a '84 1.7D autómat és izzítás után valamiért az önindító nem tekeri el a motort. Először kattant egyet azután már nem csinál semmit. Az akku frissen lett feltöltve, és az önindító sincs egy hetes. A többszöri izzítás megoldhatja a problémát?
2010. dec. 26. 13:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Az én kérdésem mindig az, milyen kapacitású adott pillanatban az akku. (Nem azt kérdezem, mennyi ideig töltötték.)

Amit leírtál nekem egyértelmű, hogy rossz (ehhez az autóhoz már kevés) az akku, elfáradt.

Kapcsold fel a kabinlámpát és figyelj! Az most egy műszer!

Amikor izzítás után indítanál és jön a kattanás, akkor lámpa el fog aludni, mert az akku nem képes azt 150-300A-t leadni, igazolva gondolatom. Nyertem?

2010. dec. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az akksival nem valószínű, hogy gond van mert feltöltés előtt is pörgette a motort csak gyenge volt már hogy beinduljon. (szerdán, akkor volt +6 vagy 8C°)
2010. dec. 26. 14:03
 3/7 anonim ***** válasza:
mennyi idős az akksi? én is arra tippelnék. lehet hogy nagyon elhasználódott már. egy ismerősöm kisbuszát (régi renault master) rossz akksival bebikázni sem bírtuk!
2010. dec. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok, olvasd el figyelmesen és értsd a választ.

Most idézlek: "az önindító nem tekeri el a motort. Először kattant egyet azután már nem csinál semmit."

Szerinted akkor jó az aksi?

És adtam egy tanácsot (kérdeztem), mi a válaszod rá?

2010. dec. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 lodarazs ***** válasza:
Mi ez, Nissan Cherry? Gyárilag 80 Ah akku. kell bele.
2010. dec. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nissan Sunny és 80Ah akksi van bent
2010. dec. 26. 19:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Én viszont megkérdeznék még valamit... Fagyálló van benne, vagy sima víz?? Én jártam már úgy, hogy hőgomba csere után csapvízzel töltötték fel a szervízben a motort. Ha befagy, megfogja a vízpumpát, onnantól tekerné az önindító, de nem fogja tudni.
2010. dec. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!