Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volkswagen Polo 1.4 16V...

Volkswagen Polo 1.4 16V fogyasztása?

Figyelt kérdés
A benzines ill dízel változatok fogyasztása is érdekelne valamint, hogy ezek kötül melyiket érdemesebb megvenni.Köszönöm a válaszokat.
2010. dec. 24. 16:48
 1/7 A kérdező kommentje:
közül
2010. dec. 24. 16:48
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem 2003-as benzines 1,4-esem van, ez Budapesten télen 7-7,5 litert fogyaszt, nyáron klímával 8 liter körül békés hangulatban vezetve, autópályán ugyanígy, 140 körüli tempóval haladva. Országúton lehet igazán spórolni, itt a szabályokat betartva 6 liter alatt fogyaszt klímával is, kicsit gyorsabban vezetve pedig 6,5 liter körül. A rekordfogyasztásom 9,2 liter volt, sok karácsonyi dugóval, illetve az autó lehetőségeinek próbálgatásával. Szerintem érdemes benzinest választani, mert sokkal egyszerűbb konstrukciók, megbízhatóbbak. Amit érdemes még szem előtt tartani, hogy nagyon érzékenyek az olajra, van, amiből akár fél litert is elfogyaszt 1000 km-en, és benzinből is többet eszik. Én most Valvoline-t használok, ebből egyáltalán nem fogyaszt, és szerintem a benzinfogyasztása is baráti.
2010. dec. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
www.nepitelet.hu és nézz meg 1 itéltet és írják!
2010. dec. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az első ill a második válaszolónak is.Kicsit megdöbbentett, hogy 7,5 litert is megszik ez a kocsi.Nekem most 1997-es kombi 16. 16V-s f atrám van,átlagosan az eszik 7,5-8 litert.Azért nézegetm ezt a fajta kocsit,mert kicsit gazdaságosabb fogyasztású autót szeretnék.Olvastam, olyat is, hogy 4-5 liter a max fogyasztása,de éppen ezért tettem fel a kérdést, hogy véleményeket és tapasztalatokat ,,halljak".Még1 köszönöm a megtisztelő válaszokat.
2010. dec. 24. 18:52
 5/7 anonim ***** válasza:
4-5 literes fogyasztásnak ne higgy. Az egy kis köbcentis dízel autónál se rossz.
2010. dec. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Tehát akkor az első válaszoló álltal leírtak alapján 6-6,5 literes fogyasztás a reális?

Másik kisfogyasztású kocsi nem jot eszembe még talán a Toyota Yaris,dehát az nekem nagyon nem való.

Köszi a válaszokat.

2010. dec. 24. 21:06
 7/7 anonim válasza:

Ha legkisebb fogyasztási autót szeretnél kettőt tudok ajánlani neked az egyik a Volkswagen Luppo körülbelül 3,5 liter a fogyasztása 100km-en. Pénztárca barát.

A másik már nem pénczárca barát a japánoknak az autója 12,5 millió forintért Mitsubishi Sportback 4,1 liter a fogyasztása 100km-en.


Jó szerencsét kívánok!

2016. szept. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!