Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Trükkök a benzinkúton?

Trükkök a benzinkúton?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy Ti szoktatok-e trükközni bármivel is a benzinkúton?


Nekem előfordult már olyan, hogy a levett töltő csövében még maradt egy kis üzemanyag, amit befolyathattam a tartályba anélkül, hogy a számláló elindult volna.


Mások arra esküsznek, hogy kis részletekben kell tankolni.

Egy rövid nyomás után a gumicsőben maradó üzemanyagot ki kell folyatni, majd ugyanezt megismételni.

Elvileg pár deci üzemanyagot lehet vele nyerni.


Szerintetek?

Vélemények?

Tapasztalatok?


Üdv.


2010. dec. 22. 23:33
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
alföldi vagyok és nemhinném h megérné 275km-t elmennem tankolni az ukránokhoz... de arad kb 130km és horgos (jug.) is csak 110km de oda se járunk át......
2010. dec. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
0%
Drága a benzin? Járjál vazmeg busszal.
2010. dec. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
60%
utolsó! a busz se olcsó !!
2010. dec. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
0%
Én azzal trükközök, hogy megtermelem a rávalót és a mai napig 98-cas oktánszámú benzint töltök a Boxsterembe.
2010. dec. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
0%

"utolsó! a busz se olcsó !!"


Akkor járjál gyalog.

2010. dec. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 bp1985 ***** válasza:

"Odaállsz robogóval. Megtankolod, ráülsz és fizetés nélkül elhajtasz. Mivel nincs rendszámod, így soha se találnak meg, mire kocsiba ülnek hogy utánad menjenek addigra már lekanyarodtál egy kis utcán és a kutya se talál meg."


Elmondom, rengeteg kúton rá vannak állva a robogósokra pont emiatt. Ráadásul 10 kútból 7-en szólnak, hogy vedd le a sisakot. Kamera meg mindenhol van. Autórol meg annyit, hogy unokatesóm kutas. Megcsinálta ezt egy robogós, nem jutott el 1km-re, mert utolérte kocsival... 3 ezer ft-ért megéri feljelentetni magadat?

2010. dec. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

A válasz írója 60%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:02


Nem hiszem, hogy -15 fokban kedved van gyalogolni kilómétereket!

2010. dec. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Kicsit eltértünk a tárgytól, de azért köszönöm a válaszokat!

Jól jöttek a lebaszások is, mert tényleg kíváncsi voltam, hogy egyáltalán lehet-e trükközni és, hogy érdemes-e?


Egyébként most viccen kívül tényleg a minap volt olyan hogy a levett pisztolyból még csorgott ki benzin.


Na mind1

2010. dec. 23. 22:24
 19/24 anonim ***** válasza:
0%

"Nem hiszem, hogy -15 fokban kedved van gyalogolni kilómétereket!"


Ja, hogy kell a kényelem? Akkor fizesd meg az árát és ne sírjon a szád.

2010. dec. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
Ha sok rövidet tankolsz...akkor nem hogy nyersz vele de veszítesz...mivel amit felszív a csőbe benyát a pumpa vagy mi az a sok kicsi tankolásnál visszacsurdogál...és emiatt többet mutat a mutató mint amennyit tankoltál ténylegesen....:)
2010. dec. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!