Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A LEXUS hogy megy hóban?

A LEXUS hogy megy hóban?

Figyelt kérdés
A hátsókerékhajtás miatt érdeklődnék.
2010. dec. 22. 22:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy, mint bármelyik másik modern hátsókerekes autó. Jó gumikkal meglepően jól tud hóban is haladni, mert az ESP amennyire tudja, meggátolja a kicsúszást és a felesleges kerékpörgetést.
2010. dec. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
szóval régi w-s mercedeseknél jobban ugye, mert láttam egyet hétvégén, olyan gyönyörű driftet nyomott kanyarban :P
2010. dec. 22. 23:02
 3/13 anonim ***** válasza:

A régi MB-ekkel (nem tudom te mennyire régire gondoltál) is simán lehet boldogulni, csak megfelelő gumi kell, és ésszel kell közlekedni.

Új Lexussal egyébként nem is nagyon tudsz driftelni, mert egyből beavatkozik az elektronika, ahogy írták.

2010. dec. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

jó régi amibe nincs semmi se kb :D és kombi

köszi a választ

szóval nyugodtan lehet autózni télen is, bár nem olyan tempóval mint pl egy lexux rx-el ami 4*4-es :D

2010. dec. 22. 23:15
 5/13 anonim ***** válasza:
Elmondom, hogy a hátsókerékhajtással max azért kell vigyázni, mert kanyarba veszélyesebb lehet, de pusztán előre menéskor jobban (!) tapad, mint egy elsőkerekes!
2010. dec. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Bocsánat az offolásért, én 7 évig jártam egy farmotoros, hátsókerekes Porschéval, amiben semmilyen hókuszpókusz nem volt az ABS-en kívül. És ki lehetett tapasztalni és ésszel használva télen is elvitt mindenhova.
2010. dec. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A kérdésre a válasz: KERESZTBE!

Ismerősömnek Is 200-asa van, gyönyörű autó... és a sok tudatlannak pedig, kikapcsolható ESP-vel, tehát úgy mséz keresztbe ahogyan csak akarsz:)

Viszont én inkább a bmw párti vagyok... emrt pl egy Is200 árából kijön egy kb ugyanolyan állapotó korú stb 318-320 Bmw...

2010. dec. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
igen, csak a lexus sokkal megbízhatóbb és szebb és japán :P :D
2010. dec. 23. 19:45
 9/13 anonim ***** válasza:
így: wruuuuum nyisznyiszcsisznyisznyisz XD
2010. dec. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező... (19:31-kor írtam...) Lehet, hogy megbízhatóbb és japán... de attól még aranyárban mérik az alkatrészeket itthon:D Az ismerősömnek külföldről kellett hozzá vízpumpát hozni, aminek az ára jóval 150e fölött volt + a beszerelési költség, ami megintcsak több, mintha bmw-je lenne...

Amúgy úgy beszélsz a bmw-ről, mintha vmi legalja autó lenne mint a hunday v hogy írják v a lacetti... Azért sztem elég megbízható az a kocsi, amelyikből igencsak sok 1985 körüli példány szaladgál vígan az utakon ;)

Volt vmi műsor a youtube-ra feltölve talána topgear, amiben ezt firtatták, hogy lexus bmw v audi azthiszem... keresd meg és nézd meg:)

Én nekem a legnagyobb álmom, hogy egyszer legyen "játszósautónak" egy evo IV v IX(ez minden bizonnyal elérhetetlen lesz nekem:D) A reális álmom pedig az, hogy tudjak venni egy 2002-es évjáratú B,w 318/320 Dízelt... Najó... talán beérem egy Passattal is :D

2010. dec. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!