Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóelektronika! Mit jelent a...

Autóelektronika! Mit jelent a fordított polaritású bekötés?

Figyelt kérdés
Nem akarok babrálni vele mert tuti elrontanám, csak érdekel :)
2010. dec. 21. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Alap polarítás az + - a fordított - + szerintem :D

sztem ez úgy néz ki hogy alapban a piros vezetéket a pluszra kötöd a feketét a negatívra viszont fordítva a feketét kötöd a pluszra a pirosat a negatívra , de majd válaszol más is nehogy hülyeséget írjak :D

2010. dec. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2010. dec. 21. 21:54
 3/4 anonim ***** válasza:

konkrétan milyen fordított polaritású bekötésről van szó?


Mert az akkuknál van pl. olyan, hoyg sima, meg fordított polaritású akku. Új vásárlásnál figyelni kell rá, hogy az akku megfelelő oldalán legyen a + és a - pólus, különben nem fog működni a rendszer.

2010. dec. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
előző vagyok! Igen a fordított polarítás az amikor a negatív vezetéket a pozitívra teszed a pozitívot meg a negatívra! Épp nézegettem az autós inverteremet és olvastam hogy van benne fordított polarítás védelem tehát ha fordítva kötöd be nem sül ki :D
2010. dec. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!