Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha nagy terepjáróval közlekede...

Ha nagy terepjáróval közlekedek, a többi autós meghúzza majd magát?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy nem fognak befékezgetni előttem, meg előzgetni mint a mérgezett egér, és majd kicsit vigyázni fognak a kocsijukra, hogy ne jöjjenek nekem, mert az Ővé jobban össze törik?
2010. dec. 20. 20:24
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
ejj vaze elloptad az ötletem :( ja vegyél IFA-t aztán azt zúzhatod :D többi autónak nagyobb baja lesz mint annak
2010. dec. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

hát én különösebben nem szoktam óckodni a nagyobb terepjáróktól, pedig nekem egy porig ültetett kocsim van.


Akkor viszont majdnem a gatyámba csináltam amikor kanyarodtam be jobbra egy szűk utcába és velem szembe jött egy Ford F160-as, szóval az ilyen eltúlzott méretű amerikai terepjáróknál van valami alapjuk ezeknek a dolgoknak.

2010. dec. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Szánalmas az olyan ember akinek pszichológus kell ha megelőzte őket valaki, jogsit nem adnék neki nem hogy terepjárót.

Amúgy meg barátod szívja meg mert KRESZ szerint segíteni kell a másikat előzésben.

2010. dec. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Én ezt nem értem .... Ha én sietek, engem nem szoktak előzgetni ...


maci

2010. dec. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
No igen, ezen az utolsón már én is gondolkoztam, hogy beírjam-e, csak a vezetési stílus ismerete nélkül ez félrevezető lehet (netán úgy dekódolhatja valaki, hogy sietés= eszetlen gyorshajtás,pedig nem).
2010. dec. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Arra mondta ismerősöm, hogy megy egy főúton gyorsan, és jönnének be autósok egy mellék útról, Ő nem akar lassítani, mert siet, de sokan meg megfogják magukat, és bevágnak elé, hogy előtte mehessenek. És Ő meg lassíthat, és vánszorognak előtte.
2010. dec. 21. 11:43
 17/26 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva én régebben kifejezetten a nagy prémium autósokat és terepjárósokat szivattam, ha úgy éreztem, hogy ő úgy gondolja, hogy a kocsija miatt mindent szabad neki. Egyszer ütköztünk, egyértelműen a terepjárós (Touareg) volt a hunyó, elkezdte rámhúzni a kormányt, kiszorított a sávomból, de én nem fékeztem, hanem "párhuzamosan haladtam". Viszont kiderült, hogy azért sietett, mert rosszul lett a felesége, én vittem be a kórházba, annyira zaklatott volt, nem volt egy vidám menet. Persze ez nem jogosította volna fel arra, hogy index nélkül rámrántsa a kocsiját, de sose lehet tudni, hogy ki miért siet, miért ideges. Az eset után megbeszéltük, hogy mindketten hülyén viselkedtünk, és ő elismerte, hogy a KRESZ szerint ő hibázott, így állta a javítási költségeimet. Ezek után abbahagytam a "szórakozást", inkább nyugodtan közlekedem, ha látok valami barmot, azzal nyugtatom magam, hogy tényleg lehet, hogy komoly indoka van a sietségre, nem tudhatom, szóval hagyom, hadd menjen. Mindenkinek egyszerűbb.
2010. dec. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Miért húznák meg magukat? Öszzeütközni ugyanúgy nem akarnának, mint bármely másik autóval, és a terepjárósokra is ugyanazok a szabályok vonatkoznak.
2011. ápr. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Egy motoros vagyok...Hallod ember en engem tudod mennyire nem erdekel a "dzsipped" ha en elozok te tekerhetned barmerre a kormanyt en motoromra jut 180 Loero 180 kg ra es nem tart semennyibe 3 asba kereken megelozni : ) sot meg le is nezem a nagy dompert mert lomha es nem bir semmit csinalni csak fo a sajat levebe...Ha tekintelyt szeretnel ajanlom suzuki hayabusa vagy kawasaki zzr 1400..ezekkel siethetsz es nem nagyon fognak lenezni

udv

2011. ápr. 22. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Vegyél inkább Rába Steigert. A terepjáród nem ellenfél neki...
2011. ápr. 22. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!